Liberálne médiá už zase klamú ako Pinocchio v najlepšej forme

Keby im z klamstiev rástli nosy, tak Bardyho a Tódovú už vystavujú v zoologickej ako slony s najdlhšími chobotmi na svete.

Práve mi volali študenti a učitelia, ktorí dnes boli na proteste za akademické slobody – na pochode bolo dvetisíc až tritisíc ľudí. V médiách tvrdia, že približne tisíc. Už zase šíria lži.

Keby študenti protestovali proti vláde Roberta Fica a držali odznačiky Slušné Slovensko, tak by médiá napísali, že ich tam bolo stotisíc a v telke by z toho bolo večer sedem reportáží.

Ale keď sa akademická obec búri proti fašistickej vláde, ktorá ju oberá o slobodu a samosprávu a chce ju kompletne spolitizovať a spraviť si z vedy rukojemníčku štátu – tak to treba zľahčovať a uberať čísla. Ako vždy.

Nenaleťte im prosím. Podporme vysoké školy. Podporme slobodu. Tuto je petícia za zachovanie akademickej samosprávy na vysokých školách, podpísalo ju už 17 tisíc ľudí, pridajte prosím svoj podpis:

https://www.peticie.com/peticia_za_zachovanie_akademickej…

Ministerstvo školstva pod vedením SaS už arogantne odfrklo, že vysokoškolský zákon sťahovať nebude. No jasné – nech sa dajú učitelia a študenti vypchať.

Takto si slobodu a demokraciu predstavujú neoliberáli z SaS. A Čaputová ich kryje a poslušne mlčí. Z americkej ambasády predsa nedošiel žiaden prejav, tak nemá čo prečítať.

A uvidíte, provládne médiá nakoniec ešte aj zo študentov urobia extrémistov. Veď ich statusom podporil Blaha – a tak sú to všetko dezoláti, ktorí organizujú Veľkú októbrovú. Uvidíte, takto to uchopia Aktuality.

Dnes sa už Aktuality predviedli, ako bezostyšne dokážu klamať. Včera vyšiel prieskum, že moje fejsbúkove konto valcuje sociálne siete. Mám vyše štvornásobne viac interakcií než Čaputová a nejakých 18-krát viac ako Sulík. Od zúrivosti kúšu doma do podlahy.

A tak dnes prišli s titulkom, že: „Ako sa z Blahovej „stovečky“ stalo 27-tisíc eur. Poslanec platí Facebooku za propagáciu každého svojho statusu.“ Ako z učebnice severokórejskej propagandy.

Čiže nie je dôležité, že Ľuboš Blaha a Smer má na sociálnych sieťach úspech. Dôležité je, že tak ako každá iná strana aj Smer platí reklamu. V článku sa síce dozvieme, že všetky strany platia reklamu svojim politikom, ale do titulku treba napísať, že to iba zlý Blaha.

A ešte tam treba pichnúť aj nekorektné číslo, že 27 tisíc eur. V skutočnosti sa v článku dozviete, že 27 tisíc to bolo za dva a pol roka. Vrátane predvolebnej kampane.

Za ten istý čas dal Truban z Progresívneho Slovensko 125 tisíc na svoje statusy, čo je 5-krát toľko, čo dal Smer na mňa. Ale do titulku treba dať Blahu, nie liberálov z PS – lebo takto na Slovensku funguje liberálna žurnalistika.

V článku sa tiež dozviete – hlboko hlboko v texte – že tento rok strana Smer dala do Blahovej reklamy len 6500 eur, čo vychádza zhruba 10 eur na status a je to menej, než u väčšiny politikov na sieti. Blaha len jednoducho píše častejšie.

Ale to už Aktuality nedajú. Oni píšu, vraj som pred dvoma rokmi hovoril, že strana mi platí len nejakú „stovečku“. Nuž, ukázalo sa, že strana neplatí ani len tú stovečku, ale doslova „desinu“. Milé Aktuality – čo tak nezavádzať svojich vlastných čitateľov?

Ale takto fungujú liberálne médiá. Lživé titulky, nenávisť voči Ficovi a Blahovi, manipulácie a klamstvá. Ak majú potrebu zavádzať aj pri štatistike o fejsbúku, viete si predstaviť, ako klamú pri očkovaní, protestoch či vládnych reformách? Kto by im ešte veril?

 

Milí priatelia,

zajtra Slováci idú do ulíc. Dnes zabojovali študenti, zajtra je to na nás. O 13.00 pred parlamentom.

Za slobodu a za pravdu!

Dosť bolo krutovlády!

Dosť bolo liberálnych lží!

 

A ďakujem našim mladým sociálnym demokratom z MSD, Igorovi Melicherovi, Zuzke Plevíkovej a ďalším ľavičiarom, ktorí dnes podporili študentov – Vždy budeme stáť na strane tých, ktorým berú slobodu!

Klamár Matovič ukazuje Slovenku dlhý nos

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies