Vážený pán premiér, včera ste prinútili ľudí dať sa pod hrozbou straty existenčných istôt testovať, onedlho Vás prinútia ľudia rezignovať na post premiéra.

Od nástupu na post riešili ste „špajzu“, ktorá nebola prázdna tak ako ste dlhodobo deklarovali a vrieskali podobne ako v posledných hodinách predvolebnej kampane. Vaša hystéria však pramenila z nervozity, ako uspokojiť všetky finančné skupiny. Vaša nekompetentná vláda, zostavená z diletantov, plagiátorov, mafiánov a podvodníkov pošliapala všetky zvyšky demokratického systému na Slovensku.

Porušovaním kompetenčného zákona počnúc, končiac zašliapnutím ústavných práv a slobôd občanov.

Na zlegitimizovanie kšeftov Vám spriaznených firiem, ste voči občanom slovenskej republiky zneužil políciu a armádu. Vaše testovanie z pohľadu vírusu Covid síce z medicínskeho hľadiska neprinieslo občanom zhola nič, iba zdefraudovalo milióny eur, ktoré potrebuje naše zdravotníctvo.

Za pol roka zdevastovala Vaša vláda hospodárstvo, políciu,  justíciu, zdravotníctvo a  nesystémovými krokmi zničila mnoho rodín.

Pribudlo množstvo samovrážd občanov, ktorí nezvládli situáciu do ktorej boli vohnaní vašimi nezákonnými opatreniami a občania ktorí zomreli v dôsledku zanedbania zdravotnej starostlivosti, mnoho občanov vaše vládnutie priviedlo do stavu núdze, rodiny na pokraj chudoby, kým ste sa hral na vojnu.

Vaše psychopatické vyčíňanie, mnohým občanom, ktorí vám donedávna slepo dôverovali otvorilo oči. Občania si uvedomili, že ste nielen plagiátor a podvodník, ale aj hlupák, ktorý pre kšefty je schopný ísť nielen za hranice slušnosti a morálky, ale aj cez mŕtvoly.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies