Veľký posun Remišovej – od Kazisveta k Majke z Gurunu

Veronika Remišová zase prišla pobaviť slovenský národ. V RTVS to zase bola šou. Ale prosím, nebuďme na ňu zlí. Náhodou, mne sa bohovsky páči jej nový účes. Vám nie?

Už ako dieťa som miloval seriál Spadla z oblakov. Rozhodne veľký posun. Od Kazisveta k Majke z Gurunu. „Poletíme, poletíme.“ Rozkošné.

A hlavne tematické – Remišová chcela zjavne celému Slovensku ukázať, že spadla z inej planéty. Lebo to, čo dávala, bolo tak odtrhnuté od reality na Slovensku, že lepšiu symboliku zvoliť nemohla.

Gratulujeme

Od Veroniky z Gurunu sme sa dozvedeli, že za pandémiu môže Smer, lebo v Rimavskej Sobote na čerstvom vzduchu ľudia nemali rúška. Ale to, že vládni poslanci pokrytecky behajú vnútri po kuloároch parlamentu bez rúšok, to nevadí.

Dozvedeli sme sa, že za všetko môžu milióny ľudí, ktorí sa nechcú dať zaočkovať. A potom ju musel uzemniť dokonca sám moderátor, ktorý pripomenul, že čísla nakazených stúpajú aj v Belgicku a Británii, kde sú zaočkované ešte aj divé mačky. Šach-mat.

Áno, je veľkou otázkou, prečo verejnoprávna televízia stále pozýva do televízie túto ministranu Za ľudí, tento 2-percentný politický bobok, ktorý je na smiech celému Slovensku.

Ale kedy inokedy by sme sa zasmiali, ako keď príde tuná Majka z Oblakov do štúdia. RTVS proste chcela prispieť k vyššej veselosti obyvateľstva. To je v týchto chmúrnych časoch rozhodne záslužné.

Keď sa Juro Blanár spýtal Remišovej na jej vlastný výrok a ona čumela ako teliatko na nové vráta a netušila, že to sama povedala – hej, to bol ten moment, kedy si človek precvičí bránicu. To je pri Veronike osvedčené cirkusové číslo.

Do našej vlády kopala, že neodstúpi ministerka vnútra za podozrenie v jej rezorte, ale v prípade aktuálnej 24-miliónovej lúpeže u Krajniaka sa vyhovára na nejaké štyri tety na úrade.

A samozrejme, podľa Remišovej za 24 miliónov pre schránky môžeme my v opozícii, lebo sme chceli, aby štát pomáhal ľuďom. Oni namiesto pomoci ľuďom liali peniaze do schránok, ale môžeme za to my!

Ohromné. Logika z Gurunu. Jasné, Veronika, aj za bitku na futbale môže Robert Fico. To je tak, keď spadneš z oblakov.

A nakoniec Veronika zadrie, že „ostaňte pri tom, čomu sa rozumiete.“ To povie najznámejšia slovenská špecialistka na maňušky. Ktorá sa vyjadruje k eurofondom, súdom aj nemocniciam. Perfektné.

Postavili sa proti nej všetky samosprávy, pobabrali eurofondy, rušia nemocnice, rušia súdy, všade chaos a zmätok. Ale za všetko môžu bežní ľudia, lebo protestujú proti vláde.

A samozrejme, za všetko môže Boris Kollár, do ktorého Remišová kope pomaly viac než do nás. Tá koalícia je zlý vtip. Kollára na TA3 som nesledoval, už ma tie duety Boogie-Woogie nebavia, už som to videl stokrát a mám radšej heavy metal.

Ale keď som to na chvíľu prepol na TA3, Boris Kollár práve hovoril, citujem, že – „idiotizmus, čo tu páchame“. Toto hovorí o svojej vláde druhý najsilnejší člen koalície. Posledný nech zhasne.

Oni sami seba označujú za „idiotov“, ale Kollár bude ďalej tento „idiotizmus“ podporovať. To je zlý sen.

Práve pozerám, ako dáva Laco Kamenický na Markíze do laty Sulíka. Tam ten Šrôbárik Žiarovkový ani netuší, čo bude robiť s cenami energií – bože, čo nám to tu vládne!

A za to, že v parlamente nevie povedať nič k veci, tak za to môže Blaha! Plačkovej matroš rulez. Toto sa už ani nedá ani komentovať. Ja viem, Richard, že ti už nemá kto robiť raňajky, keď máš Kočnera v lochu, ale ruku na srdce: keď si hladný, nie si to ty.

 

Táto vláda je katastrofa. Primitívna, nenávistná a hlúpa. Dnes večer od 20.30 o tom poviem viac, priatelia, budem hosťom v Slobodnom vysielači – teším sa.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies