Vláda pri vyhodení sto miliónov do vzduchu sabotuje akékoľvek zbieranie dát

Po tom, ako zablokovali všetky pokusy robiť spolu s antigénovým testovaním aj vzorkové testovanie PCR testami, poľný maršál Naď oznámil. že armáda nedá k dispozícii podrobné údaje o testovaní. Aby niekoho nenapadlo náhodou overovať, či sedí, čo prezentujú pred kamerami…
Toto je vláda, ktorá tvrdila, aká bude transparentná. A pri vyhodení sto miliónov do vzduchu sabotuje akékoľvek zbieranie dát. Je to o to perverznejšie, že priemer tvrdil, ako sa z nás iné krajiny chcú poučiť. Iste, bez údajov.
Médiá naďalej šíria vládnu propagandu, napríklad aj v tom, ako opakujú, že sa podarilo zachytiť 38 tisíc pozitívnych. No, nepodarilo, veľká časť z nich, okolo 15 tisíc, je v skutočnosti falošne pozitívna.
A len tak na okraj: aj keď odpočítame Slovákov v zahraničí, toho „super úspešného“ testovania sa nezúčastnilo niekoľko sto tisíc (myslím, že takmer 300 tisíc) ľudí z cieľovej skupiny 10-65 rokov. To je stále obrovská skupina.
Každopádne, celé je to taká zmes bizarných klamstiev, manipulácií, chaosu a netransparentnosti, že to naozaj raz bude v učebniciach.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies