Vyhladzujúca vojna v koalícii pokračuje

Nesporia sa o to, ako pomôcť živnostníkom či ako dať ľuďom ivermektín. Oni riešia svoje fleky. Nech žije slovenská pravica!

Sulík nevidí dôvod, aby Matovičove podmienky splnil. Vraj má najlepších ministrov, tak ich nebude sťahovať. Tomu sa hovorí – nabubralosť. Alebo tiež – pýcha predchádza pád.

Nič v zlom, Richard, ale na poste ministra školstva máš kaderníka, ktorý najnovšie spustil taký proces normalizácie na vysokých školách, že rektori s dojatím spomínajú na slobodomyseľné 80.roky s Gustávom Husákom.

A Korčok? Najskôr úslužný hovorca za Mečiara, potom úslužný služobníček u Roberta Fica, nakoniec sa vtieral Pellegrinomu a teraz SaS-ke. Harakter. To on je tá superstar SaS-ky? Ja len, že Korčok premenil rezort zahraničia na americkú filiálku a stal sa hrdinom antivaxerov, keď označil vakcínu za zbraň. Tlieskam!

Btw, cez víkend Korčoka vyzvali Kňažko s Demešom, aby neodchádzal. Slovensko šlo do popuku. Matovičov Dobby Kňažko spolu s najsmiešnejším americkým agentom v strednej Európe Demešom niečo fľochnú – a médiá tomu dajú titulku, že bývalí ministri zahraničia vyzývajú Korčoka, aby zotrval.

Však tí boli ministrami kedysi v praveku, koho okrem CIA zaujíma ich názor? Pridal sa aj Kukan, ale toho nebudem haniť, Edo je súdruh, kovaných komunistov mám v úcte, Edovi dám pokoj. Česť práci, Edo! Ej, hor sa sveta proletári! Vencerémos!

A keď už sme pri ministroch SaS, úplne najlepší je Sulík, ktorý až tak chráni naše hospodárstvo, že nevie presadiť ani pomoc pre firmy, ktoré štát zničil – ale hlavne, že chce pokutovať bezdomovcov, že nie sú doma. Minister ako lusk, vám poviem.

A tá miera lojality Sulíka k tejto vláde – o tom sa budú rozprávať anekdoty ešte roky. Úplne fantasticky sa prejavila včera na Markíze, keď povedal, že Pellegrini by bol lepší premiér než Matovič.

No chápete, opozíciu označujú za mafiu a zločineckú skupinu, Pellegrini je pre nich „Smer Dva“, 12 rokov Smeru tu bolo akože úplné peklo a tak… No Sulík by aj tak radšej slúžil pod Pellegrinim než pod Matovičom. Perfektné! Počuli ste ten rachot? To práve slovenská pravica vo svojom zúfalstve padla na nové historické dno.

Ruku na srdce. Ak odíde ktorýkoľvek minister SaS, nikto plakať nebude. Okrem nich samých, že prišli o štátne bavoráky.

A to platí aj o budúcej SaS-kárke, „nežnokvietku“ Kolíkovej: ako som povedal aj včera na TA3, vo vláde by v takýchto ťažkých časoch mali sedieť ľudia, nie stroje.

Je úplne jasné, že Matovič sa len ordinárne mstí. Jasné, že mu nejde o Slovensko. Jasné, že už len zúri a trucuje, že ho nenávidí 83% Slovákov a teraz chce ubližovať všetkým naokolo – ako nejaký osemročný nenávistný spratek, ktorý trhá žabám nožičky… Ale to neznamená, že teraz ideme ľutovať neoliberálnu SaS-ku.

Táto vláda je v štádiu klinickej smrti. Nenávisť sa prehlbuje. Národ nimi opovrhuje a dokonca aj ten ich slávny Lipšic dostal od verejnosti riadnu facku,  po najnovšom prieskume 62% ľudí mu nedôveruje. To je riadny výprask.

Ľudia ich už majú dosť. Všetkých.

Milý pán premiér, milý pán minister hospodárstva, milí všetci, dám vám jednoduchú kamarátsku radu: všetci sa spakujte a choďte kadeľahšie.

Na ďalšie týždne mexických telenoviel už nikto nie je zvedavý…

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies