Vyhodíte ich dverami, lezú späť oknom

Slovensko sa búri proti americkej obrannej dohode, a tak sem chcú narvať americké vojská prostredníctvom NATO.

Naša odpoveď pre vojnových štváčov musí znieť jasne – NIE, NIE,
a NIE! Ukrajina nie je členským štátom NATO a Rusko nás nijako neohrozuje. Prečo by sem, dopekla, mali liezť cudzie armády?

Pozrite sa, čo sa deje v Európe. Suverénne a sebavedomé vlády, jedna po druhej, otvorene spolupracujú s Ruskom a odmietajú americko-britskú agresiu.

Maďarský minister zahraničných vecí rokuje v Moskve o prehĺbení ekonomických vzťahov a odkazuje na Západ, že nikto nemôže od Maďarska žiadať, aby nepokračovali v utužovaní dobrých vzťahov s Ruskom.

Bravó! Toto je hlas suverénneho štátu, ktorý bráni svoje národné záujmy – nie ako u nás, kde sa vláda tak podhadzuje americkej administratíve, až sa človek zamýšľa, kto kupuje prezidentke jej utešené garderóby. Značka Bambíno je vraj ukrutne drahá.

Nemecko zablokovalo dodávku zbraní NATO na Ukrajinu a robí všetko pre to, aby mohli s Ruskom ďalej veselo obchodovať. Nemci vedia, že toto celé je len americká vojnová hra na oslabenie Európy.

V Taliansku sa proti vláde búria kľúčové firmy a rokujú s Ruskom o normálnych vzťahoch. Dobre vedia, že Európa je energeticky závislá od ruského plynu – ak nás Rusi vypnú, zmrzneme my, nie Američania.

Francúzsko odkazuje, že nepodporuje postoj USA a NATO a vo vzťahu s Ruskom preferuje dialóg. Nikto nepotrebuje vojnu kvôli oligarchom na Ukrajine, ktorí burcujú nenávisť voči Rusku, aby mohli ďalej drancovať ukrajinský ľud. Mali na to skvelého poradcu – Mikloša.

Chorvátsky prezident na rovinu vyhlasuje, že stiahne chorvátske vojská z NATO, ak budú pokračovať útoky na Rusko. Ani on nechce bojovať s bratským ruským národom – tak isto ako my, Slováci.

Jediný, kto ženie Európu do vojny, sú anglosaskí politickí zúfalci, ktorí majú doma vážne politické problémy a myslia si, že vojna proti Rusku prekryje ich fatálne zlyhania.

V Británii je premiér Johnson pod obrovským tlakom, lebo v čase najťažších lockdownov organizoval žúrky a teraz je milimeter od odvolania. A tak straší Ruskom a vymýšľa si vojny s Putinom.

Presne ako v slávnom filme Vrtieť psom – keď máš problém, vymysli si vojnu a odpútaš pozornosť. A potom zorganizuj ďalšiu žúrku – na zdravie, Boris!

Americký prezident to isté. Amerika upadá, Bidenova dôveryhodnosť je na historických minimách a starký nervózne vrieska po novinároch, že sú „skur..syni“… A tak ženie svet do vojny a hľadá zámienku – tak ako kedysi mäsiar Bush v Iraku.

Do tejto plejády zúfalcov patrí aj naša tupá vláda. Zbabrali všetko, čoho sa chytili – nezvládli pandémiu, zničili ekonomiku, zlikvidovali sociálny štát, sú skorumpovaní, primitívni, ľudia nimi pohŕdajú. A tak šíria nenávisť voči Putinovi – nič iné nevedia.

Myslia si, že vojnovými rečami proti Rusku zakryjú svoju neschopnosť. Každý, kto chce mier, je pre nich ruský agent – pritom všetci do jedného, počnúc Hegerom a končiac Čaputovou, dostávali prachy z Ameriky.

Dnes splácajú staré dlhy. Idú schváliť judášsku zmluvu s USA a ešte predtým sem chcú navoziť americké armády prostredníctvom NATO. Pritom môžu celé toto vojnové divadlo vetovať.

Na Slovensku chceme suverénnu zahraničnú politiku a nie toto servilné korčokovanie. Žiadne vojská na Slovensku, žiadne zbrane proti Rusku, žiadne „obranné“ dohody – MY CHCEME LEN MIER!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies