Vyhraj voľby, môžeš všetko, a to celé štyri roky!

Referendum o predčasných voľbách nie je v súlade s Ústavou, tak znie verdikt Ústavného súdu, ktorý tak z voliča urobil definitívne hovno podľa Jaroslava Haščáka a zvoleným zástupcom prisúdil, že po vyhratých voľbách môžu všetko, presne tak ako to onoho času povedal nebohý Pavol Paška!

V Ústave je totiž napísané, že poslanec NR SR má mandát na štyri roky a podľa Ústavného súdu by sa referendom o predčasných voľbách zmenilo “ad hoc”, resp. účelovo a jednorázovo, toto znenie v Ústave, čo je vraj problém! V poriadku, ale v tom prípade je volič len šašo na gumičke politikov, ktorí ho potrebujú raz za štyri roky dotiahnuť do volebnej miestnosti, aby oni vyhrali voľby, mohli všetko, a to celé štyri roky!

Tento verdikt Ústavného súdu, ktorý “bravúrne” oznámil predseda Ivan Fiačan priamo vyzýva občanov Slovenska na aplikovanie článku 32 Ústavy – Právo postaviť sa na odpor. Ak nemá občan právo hlasovať vo verejnom hlasovaní o predčasných voľbách, a teda o teoretickom konci vlády idiotov a hlupákov, tak jeho jedinou možnosťou je postaviť sa na odpor v uliciach!

Idioti na čele štátu sa ulice boja!

Viac než rok vlády Igora Matoviča, resp. jeho hovorcu Eduarda Hegera sa niesol v znamení obmedzovania práva zhromažďovania sa a zároveň demonštrácie nesúhlasu s vládou plnou bláznov, za ktorými stoja rôzne postavičky z ulice sediace v Národnej rade, ktoré ochotne stláčajú gombíky podľa želania ich “stvoriteľa a vykupiteľa”.

Čo dokáže ulica? To by najlepšie vedel svojmu “majiteľovi” vysvetliť Jozef Pročko, ale nebude musieť, lebo páni pri moci sa ulice boja, hoci vyše roka sa im darí držať pokoj a riadiť sa heslom Ústavného súdu – “Volič zvoľ si a potom mlč!”. Smrť v očiach (paradoxne) začína mať už ministerka spravodlivosti Mária Kolíková, ktorá už vopred kritizuje hrozbu nepokojov, lebo nad Slovenskom už “číha” tretia vlna pandémie! K rešpektovaniu verdiktu Ústavného súdu vyzýva tá istá Kolíková, ktorá bola pred necelým mesiacom pripravená podať opravný prostriedok na súd, ak by ten nerozhodol tak ako si ona priala!

Kolíkovej obavy nie sú ani tak z tretej vlny pandémie, ale hlavným dôvodom Kolíkovej paniky je fakt, že vláda Matoviča, oficiálne Hegera reálny tlak ulice nemusí vydržať a ona ako ministerka (ne)spravodlivosti bez strany, keďže Veronika Remišová je strana sama, môže stratiť moc a k ohýbaniu práva, podľa seba, sa už nemusí dostať! Keď sa do Kolíkovej obáv z ulice pripočítajú aj nové informácie v prípade smrti generála Milana Lučanského, tak smrť v jej očiach až tak paradoxná nie je…

Ulice sa, ale nesmie báť len Matovič, či Kolíková! Ak sú všetci neočkovaní nezodpovední, tak všetci koaliční partneri sú zodpovední za rozvrat štátu a definitívnu nedôveru občana v štátne inštitúcie! Prípadného konca a straty moci by sa teda mali báť aj ľudia okolo “raňajkového kamaráta” Richarda Sulíka, či známeho “štartéra” Borisa Kollára, títo všetci plnili sny blázna/bláznov a spolupodielali sa na terorizovaní národa! Ústavný súd v Košiciach pozýva do ulíc…

 

KOLLÁR: Referendum je najvyššia forma demokracie, na júlovú schôdzu podá v tejto súvislosti návrh zákona

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies