Aká je výpovedná hodnota analýz vypracovaných pánom Milanom Žitným? 

Klamstvo ako pracovná metóda

Dnes sa údajný analytik vyjadril pod mojím textom, ktorý evidentne nekorešponduje s jeho názorom, že nemám hlavu v poriadku. Paradoxne k obsahu textu sa nevyjadril. Druhým vyjadrením kde rozpisuje ako na základe jeho aktivít bola v roku 2004 zriadená mojej rodine policajná ochrana ma dostal do kolien. Jeho tvrdenie, že v roku 2004 mojej rodine bola zriadená policajná ochrana je hlúpym klamstvom podobne ako aj vyjadrenie, že som ubližovala slušným policajtom, ktorí mi pomáhali.

Osočovanie 

Mať iný názor na vec je podľa môjho názoru celkom prirodzené. Podobne ako mnohí iní aj ja prečítam denne  veľa rôznych názorov, s ktorými sa nestotožňujem, ale nemám dôvod týchto ľudí urážať, prípadne vymýšľať rozprávky ako to pred niekoľkými hodinami predviedol analytik Milan Žitný, ktorý pri zablúdení v čase akosi nepostrehol, že moje texty sú poskladané z jednotlivých listín trestných spisov, a ak sa k niečomu vyjadrujem používam listiny zo spisov, prípadne videozáznamy z tlačoviek, zverejnených na yutube a každý si môže pre kontrolu spárovať môj text so záznamom.

Pán analytik Žitný rieši v statuse moju pamäť, neviem ako on, ale výpadky pamäti  riešim tak, že si otvorím spis k veci, ku ktorej sa vyjadrujem. Garantujem mu však jedno. Všetko, čo súvisí s tromi trestnými konaniami vedenými voči mne si pamätám ešte aj s číslami jednotlivých listín. Túto skutočnosť mu potvrdí každý sudca, ktorý prejednával moju vec alebo vyšetrovateľ, ktorý ma vypočúval.

S ľuďmi, ktorí zabezpečovali našu ochranu mám korektné vzťahy dodnes. Vzťahy počas policajnej ochrany s ľuďmi, ktorí s nami žili takmer rok boli skutočne veľmi korektné. S pánom Žitným som skontaktovala, keď sa polícia rozhodla ukončiť policajnú ochranu.

Osobná skúsenosť s pánom Žitným 
Policajná ochrana a ponúknuté vysťahovanie

V priebehu roku 2003 bola mojej rodine zabezpečovaná ochrana policajnými zložkami, nakoľko po zdokumentovanom vyhrážaní, pokuse o únos detí, podpálení vozidla operatíva  polície zdokumentovala  objednávku na vraždu mňa a manžela. V rámci poskytnutej policajnej ochrany bolo rodine ponúknuté zaradenie do programu na ochranu svedkov a následné vysťahovanie rodiny do zahraničia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na ilustračnom obrázku sú spisové značky z konaní, v ktorých polícia riešila prípravu a pokusy o vraždu evidentne z roku 2003.

Pondelok – 22.9.2003

Po odmietnutí vysťahovať sa navštívili nás 22. 9. 2003 funkcionári policajného zboru a vysvetlili nám, že pokiaľ ponuku neprijmeme policajná ochrana bude zrušená. Konkrétne navštívil nás vtedajší riaditeľ odboru organizovanej trestnej činnosti Ján Dický, jeho zástupca Valo, riaditeľ KR PZ Trenčín Podoba a jeho zástupca Hepner a pán z ministerstva vnútra. Po opätovnom odmietnutí vysťahovať sa oznámili nám, že policajná ochrana, pokiaľ si to nerozmyslíme, bude 1.10.2003 zrušená.

Utorok – 23.9.2003

Po odchode policajných dôstojníkov som zavolala JUDr. Jaroslavovi Spišiakovi, ktorý mi oznámil, že to bolo rozhodnutie „zhora“ a údajne jeho názor nebol vzatý do úvahy. Policajný viceprezident mi ponúkol na 26.9. 2003 policajné auto s kukláčmi, aby som si vybavila najnutnejšie veci  a doporučil zbytočne sa nepremávať a nevystavovať sa riziku.

Streda – 24.9. 2003

Od rána mi vyvolával šéf trenčianskych kukláčov  prehováral ma, aby som piatok necestovala, že on neskôr súkromne zabezpečí, aby som si zariadila, potrebné náležitosti. Keďže som mu nedôverovala odmietla som.

Štvrtok – 25.9.2003

Ráno mi volal riaditeľ trenčianskych kukláčov a prosil ma, aby som necestovala, vraj to nie je bezpečné.  Popoludní som sa mu rozhodla zavolať, bol nedostupný. V ten deň som ešte spolu manželom pripravila dva rozsiahle materiály, pre prípad, že by sa niečo stalo a dohodla stretnutie s Milanom Žitným a dlhoročným priateľom Jozefom Vašinom.

Piatok – 26.9.2003

Ráno som v sprievode policajtov zabezpečujúcich ochranu – Ďuriša a Chrenka na policajnom aute vycestovala zabezpečiť niekoľko vecí, ktoré som považovala za podstatné. V Bratislave som absolvovala v popoludňajších hodinách dve stretnutia v kaviarni Biela pani.

Stretnutie s Milanom Žitným  

Milan Žitný v tom období mal povesť slušného novinára, v minulosti pôsobiaceho v rádiu Slobodná Európa a po doporučení chalanmi s ochranky rozhodli sme sa s manželom jeden z pripravených materiálov odovzdať jemu. Približne po hodinovom stretnutí som odovzdala jeden z pripravených materiálov, s tým že v prípade nejakej nepredvídanej udalosti posunie materiál médiám. Nič viac a nič menej. Mimochodom s kým som mala v ten deň stretnutie uvádzali v zápisniciach v súvislosti s uvoľnenými kolesami policajti. Druhý materiál som v kaviarni Biela pani odovzdala Ing. Jozefovi Vašinovi.

Smer Nitra 

V Nitre som sa zastavila na biskupskom úrade za biskupom Mariánom Chovancom za účelom spovede a následne sme odcestovali do neďalekej mestskej časti Dražovce, do rodičovského domu, kde som mala odložené materiály, o ktorých som predpokladala, že ich budem v blízkej budúcnosti potrebovať.

Zaparkovali pred našim domom a policajti priebežne pohľadom z okna kontrolovali auto asi po dvadsiatich minútach začal zástupca riaditeľa OR PZ Trenčín vyvolávať, že okamžite máme sadnúť do auta a nabehnúť na diaľnicu, vraj aby sme boli, čo najskôr naspäť v Považskej Bystrici.  V prvom momente mi preletelo hlavou iba to, že nepôjdeme po diaľnici.

Uvoľnené kolesá na aute prevážajúcom chránenú osobu

Z rodičovského domu sme vyrazili do Považskej Bystrice smerom na Čakajovce, Andač … po ceste tretej triedy. V pred Hlohovcom sme prvý krát zaregistrovali klepot pod kapotou vozidla. Zastavili sme sa na benzínovom čerpadle a pokračovali v ceste. Nabehli sme na diaľnicu v smere Trenčín, klopanie sa začalo  stupňovať a vozidlo sa stávalo neovládateľné. Požiadala som policajtov, aby zastavili. Po vystúpení z vozidla policajti zistili uvoľnenie skrutiek na kolesách. Na dvoch kolesách boli uvoľnené aj skrutky poistné.

Policajti utiahli uvoľnené skrutky a následne sme sa presunuli do Považskej Bystrice.  Po  príchode do Považskej Bystrice policajti spísali úradný záznam.

Ja som zavolala pánovi Žitnému, čo sa stalo, povedal, že nevie pomôcť a zrušil ma. Odvtedy som s Milanom Žitným nehovorila. Pondelok 29. 9. 2003 som zavolala JUDr. Spišiakovi a spýtala sa, či si naozaj myslí, že pominulo ohrozenie. „Uvoľnené kolesá to je iná vec“, povedal.

Vyšetrovanie incidentu s uvoľnenými kolesami

Vo veci uvoľnených kolies policajti popísali stretnutia, ktoré som absolvovala. Nikto z osôb, ktoré mali so mnou stretnutie v tej veci nebol vypočutý.

Polícia dala vypracovať dva znalecké posudky na policajnom vozidle.

Prvý posudok vypracoval Ing. Marko Pribula a druhý posudok realizovalo KEÚ. Posudky sme spolu s manželom prevzali od vtedajšieho riaditeľa Ivana Brusnického, s ktorým ssme sa poznali tiež v predchádzajúcom období. Podľa posudkov, pokiaľ by som auto nezastavila by sme o pár minút večerali so Svätým Petrom.  Trestné veci, ktoré boli predmetom šetrenia po zriadení policajnej ochrany našej rodine  boli ukončené so záverom skutok sa stal, páchateľ neznámi. Trestná činnosť sudcov a prokurátorov, ktorá bola predmetom týchto konaní boli zastavené s tým, že nebol preukázaný úmysel spáchať trestnú činnosť a ich konanie bolo vyhodnotené ako pochybenie.

V trestných veciach z roku 2003 po zriadení policajnej ochrany kde som ja, prípadne manžel bola účastníkom konania nebol nikto odsúdený, ani potrestaný.

Pán Žitný na svojom fb profile hlúpo klame 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážený pán Žitný, prosím Vás neklamte

Policajná ochrana bola mojej rodine zriadená 23.2 .2003  JUDr. Spišiakom, ktorý poslal za nami bezprostredne po telefonáte vtedajšieho riaditeľa odboru organizovanej trestnej činnosti JUDr. Jána Dického a jeho zástupcu Jána Valu. Po predložení nahrávok okamžite zabezpečili odvoz našich maloletých detí. Odvoz zabezpečovali páni Milan Fero, Igor Lukačovič a Attila Balogh 23.2. 2003.  Mimochodom v ten deň bola zriadená aj policajná ochrana Ing. Otílii Hamackovej, ktorá sa ukrývala v našom hoteli Sparta. Ing. Hamackovú policajti odviezli niekoľko hodín po odvoze našich detí. Policajná ochrana od júla 2003 do 1.10.2003 bola zabezpečovaná kukláčmi trenčianskeho kraja.

Od februára 2003 som mala kontakt na všetkých funkcionárov, nakoľko sme s nimi bežne komunikovali. Milan Žitný nezabezpečoval pre mňa policajnú ochranu, nakoľko v roku 2004 moja rodina žiadnu ochranu nemala. Policajti nemohli zistiť, že prípad je vyšetrený a vinníci sú odsúdení nakoľko nahrávky s vyhrážaním vyhodnotili tak, že súvisia  s trestným konaním prebiehajúcim na OS Bánovce nad/ Bebravou a neskôr v Trenčíne do roku 2011. V tomto duchu po prevzatí listín  vyšetrovateľ Erik Gallo, odstúpil vec na konanie  generálnej prokuratúre.

Od júla 2004 bolo obdobie tzv. ticha. Stratil sa zo súdu trestný spis, ktorý sa podarilo opätovne nájsť v roku 2006,  po tom ako som predsedovi OS Trenčín doručila fotokópiu spisu, ktorú som spolu s manželom vyhotovila fotoaparátom na súde.

PS: Ako to už býva kto klame sa zamotá. Aj pán Milan sa zamotal do vlastných klamstiev.

Ako som mohla kydať na policajtov, ktorí mi zabezpečovali ochranu na stretnutí so Žitným,  keď tvrdí, že ochranu ste zabezpečil osobne po stretnutí so mnou?

Čo sa týka moje psychiatrickej poruchy a vzťahu k psychiatrom 

Ako som už niekoľko krát uviedla a zverejnila skeny záznamu z poisťovne, v zázname stálo, že mi bola diagnostikovaná besnota lesná, ktorou pokiaľ by som trpela  v roku 2011  nepochybne bola by som už mŕtva. A pokiaľ sa týka môjho vzťahu k psychiatrom má s nimi štandardné vzťahy, jediný psychiater, ktorým sa nedokážem zrovnať je môj priateľ František Kuzma, ktorý pre nepozornosť skončil v lete na bicykli pod kolesami nákladného auta.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies