Americký pešiak Heger na čele slovenskej vlády

Po dnešnej tlačovke Smeru by mala Vláda 1. apríla rovno odstúpiť – bol by to rekord, trvala by len pár hodín, ale však počúvajte, čo zaznelo:

Zistili sme, že nový premiér Eduard Heger v čase, kedy sa štát vykašľal na ľudí, kedy živnostníci prichádzajú o všetko a kedy ľudia rátajú každé euro, ešte ako minister financií dal vianočné odmeny svojim ľuďom vo výške 23 500 eur, 16 800 eur a 18 000 eur.

Ako vypátral náš podpredseda Erik Kaliňák, takéto šialené sumy rozdávali aj na iných ministerstvách – svojich ľudí, ktorí dokopy robili pár mesiacov, odmenili sumami od 6 tisíc až do 13 tisíc a najvyššie odmeny hneď po Hegerovi rozdával minister zdravotníctva. Asi odmena za všetok ten chaos a tisíce mŕtvych.

Toto je výsmech ľuďom na Slovensku, ktorí za celý rok ani nezarobia toľko, čo si rozdávajú papaláši na ministerstvách. Toto je tá slušná vláda? 23 tisíc? V jednej výplate? To ako vážne, pán Heger?

A to nie je všetko. Ja som na tlačovke upozornil na to, že vláda Igora Matoviča a jej replika na čele s Eduardom Hegerom prenasleduje už rok každého, kto má iný názor na Covid – ak povieš, že Covid je chripôčka, urobia z Teba extrémistu a konšpirátora.

Ku mne sa dostal list, v ktorom nový minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský ešte ako vrchný armádny lekár tvrdí, že netreba šíriť okolo Covidu dezinformácie, že je nejakou veľkou hrozbou, pretože ide len o jednu z chrípočiek – proste vyležte a nešírte, o nič nejde.

Tak oni tu rok prenasledujú každého s iným názorom a potom si za ministra strčia chlapíka, ktorý vyhlasuje, že koronavírus je chrípôčka – perfektné, tlieskam.

Upozornil som aj na to, že nový premiér Eduard Heger bol podľa svojho životopisu zamestnancom amerického poradného tímu, ktorý na Slovensko poslalo Ministerstvo obrany USA. Bude na čele Slovenska stáť americký pešiak?

Navyše, Hegera sem Američania poslali v čase zločinnej irackej vojny. Sú to roky 2001-2005, vrátane 2003, kedy Bush s Rumsfeldom spustili strašnú vojnu.

Heger to dáva na veľkého kresťana. No to, že slúžil Američanom počas bombardovania nevinných detí v Iraku, to mu nevadilo. Dnes sa tvári, že bude chrániť daňových poplatníkov – a áno, bude, ale nie tých slovenských, to je vopred jasné.

Papaláši, farizeji, militaristi. Toto je výsledok vládnej rekonštrukcie. Po dnešných odhaleniach by sa mali rovno s hanbou odpratať.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies