Bezcitný Matovič káže o hraniciach komunikácie

Údajný pokus o samovraždu generála Milana Lučanského si žiada vyvodenie politickej zodpovednosti, tak to káže politická kultúra, ktorú chcela na Slovensko priniesť súčasná vládna svoloč! Demisiu by mala podať ministerka spravodlivosti Mária Kolíková, pod ktorej rezort patrí väzenská a justičná stráž. Rovnako by sa mala porúčať aj ministerka a podpredsedníčka vlády Veronika Remišová, ktorá si ihneď po nástupe vytvorila pexeso, kde jedna hlava „na odstrel“ bol práve Lučanský. Utekať z Úradu vlády by mal aj premiér Igor Matovič, ktorý si niekoľko rokov robil kampaň na smrti a ľudskom nešťastí, a teraz káže o hraniciach politickej komunikácie…

Keď sa 5. decembra 2017 vyslovovala nedôvera vtedajšiemu ministrovi vnútra Robertovi Kaliňákovi Matovič v rozprave nezabudol na nehodu zo 14. októbra 2017 pri ktorej zomrelo sedem ľudí – šesť opatrovateliek a vodič cestujúci z Rakúska domov. Matovič doslova povedal „nesiete zodpovednosť za smrť opatrovateliek a máte ich krv na rukách“! Podobná inscenácia, ktorú napísal Matovič sa zopakovala o niekoľko mesiacov po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Po vražde Kuciaka a jeho priateľky bol Matovič ešte razantnejší a tvrdil, že touto vraždou sa dosiahol míľnik, čo tým myslel sme sa dozvedeli o dva roky po vražde, keď vo februári 2020 vyhral voľby a v marci prevzal moc! Neskôr prišla známa radosť zo smrti Pavla Pašku a tesne pred voľbami prišlo jedno divadielko so smrťou, v podobe pálenia päť tisíc sviečok pred Úradom vlády za odvrátiteľné úmrtia v nemocniciach! Nebuďme na Matoviča zlý a nepýtajme sa koľko ľudí zbytočne zomrelo od marca 2020? Lebo je to práve Matovič, kto zdravotníkov zbytočne vyčerpáva svadbami, plošnými testovaniami a podobnými nezmyslami!

Akú dôveru v štát priniesla vládna svoloč?

Dnes keď sa po pokuse o samovraždu Lučanského načahuje opozícia, tak Matovič tvrdí, že kto túto tému spolitizuje, tak je bezcitný človek. Podvodníkovi, zlodejovi a klamárovi bude asi zbytočné pripomenúť vyššie menované udalosti, lebo on blázon z Úradu vlády ich do dnešného dňa považuje za míľniky, ktoré ho dostali do kresla premiéra a často nemali s politikou nič spoločné, ale boli len bezcitne a chrapúnsky komunikované práve Matovičom!

Lenže samovražda, (zatiaľ oficiálne v štádiu pokusu), Milana Lučanského sa stala politickou už v čase, keď Matovič oslavoval jeho zadržanie, keď Remišová pripravila pexeso s hlavami budúcich väzobne stíhaných a v predvianočnom čase, keď Slovensko zaplavili veľmi rozporuplné informácie o „samozranení“ Lučanského, ktorý dobrovoľne prišiel z Chorvátska namiesto toho, aby ušiel za oceán a užíval si údajne nelegálne získaný majetok!

Matoviča musíme opäť raz sklamať, pokus o samovraždu prominentného väzňa je politická téma a možno sa ešte stane témou roka 2020! Vzhľadom na okolnosti by podľa politickej kultúry, ktorú chcela táto vládna svoloč priniesť, mala odstúpiť ministerka Mária Kolíková, a to okamžite! Keďže, ale máme prostorekého premiéra, tak utekať by mal aj Igor Matovič a údajná rošáda vo vláde sa môže rozbehnúť ešte pred novým rokom…

Porúčať by sa mala aj Veronika Remišová, ktorá detinským spôsobom ihneď po nastúpení do funkcie označila politických nepriateľov, ktorých má polícia navštíviť! Akú dôveru v štát priniesla táto svoloč?

Z výsluchu Milana Lučanského po zadržaní: Tak začnem vami, pán Lipšic, čo na vás všetko viem

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies