Bezpečnostná previerka Lipšica

Ako Pčolinský a Krajniak pre Lipšica previerku vybavili

Okolnosť, že o previerku požiadalo Krajniakove ministerstvo sa už prevalilo. Bol to najokatejší podvod a zneužitie právomoci verejného činiteľa v Matovičovej vláde hneď po vymyslenej pandemickej komisii a vymyslených nariadeniach akéhosi Mikasa.

Krajniak ako ľavá ruka LIPŠICA, známy aj ako pán peňaženka, nás po svojom účinkovaní v kauze Gorila ako jeden z piatich ľudí Penty a teda HAŠČÁKA vo Fonde Národného Majetku už nemá čím prekvapiť.

Zarážajúce však, že NBÚ sa nechal zmanipulovať a vydal previerku skutočne v krátkom čase pokiaľ sa jedná o tak sprofanovanú osobu s kontaktami na cudzie spravodajské služby a ich agentov.

Je potrebné si pripomenúť  časté Lipšicove návštevy na americkej ambasáde, jeho študijné pobyty v USA, obchodné styky s izraelskými firmami, sponzorovanie od amerických neziskoviek, či pôsobenie v pozícii obhajcu Penty, atď atď…

Previerka takejto osoby by mala trvať minimálne, maximálny možný čas a to by ešte aj tak nepreverili ani polovicu podozrivých prepojení a aktivít Lipšica.

Tu prichádza moment, v ktorom si musíte uvedomiť že NBÚ vykonáva len akúsi administratívnu funkciu a v skutočnosti všetky previerky vykonávajú príslušníci SIS.

Lipšic pri vypočúvaní kandidátov použil ako barličku na obhajobu svojej počestnosti výroky Zsuzsovej pred súdom …

SIS dnes riadi pravá ruka Lipšica, majster klamu a pretvárky Pčolinský

Je zrejmé, že potvrdením Pčolinského sa absolútne nič nepreverovalo keďže človek, ktorý je riadený cudzou mocou a stýka sa so spravodajskými dôstojníkmi  a agentmi cudzích spravodajských služieb a ešte aj vykonáva ich príkazy by nikdy nezískal bezpečnostnú previerku akéhokoľvek stupňa a tobôž nie na Prísne Tajné ale už dávno by sedel v base na doživotie za vlastizradu.

Takže realita je taká, že Lipšic získal previerku od dvoch svojich oddaných prisluhovačov. Svojej pravej ruky najnekompetentnejšieho riaditeľa SIS v histórii a výpalníka majstra Vladimíra Pčolinského a svojej Gorilej ľavej ruky, zlodeja Krajniaka, ktorý pomohol Haščákovi rozkradnúť majetok, ktorý vybudovali naši rodičia.

Takže pravá aj ľavá ruka Lipšica pomáhajú veľmi aktívne ovládnuť všetky zložky výkonu spravodlivosti na Slovensku.

Agresívny Kočner a Lipšicove zločiny

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies