Minister Krajči, prestaňte terorizovať občanov a odíďte z verejného života

Krajči , vy ste kresťan?

Chlape, za tie super nápady, čo vám prichádzajú na um by sa nehanbil ani antikrist Juraj Soros .

Žiaľ, podľa môjho názoru (a nie som sám) nie ste schopný bez ujmy previesť ani somára cez prechod pre chodcov… nie to ešte efektívne riadiť ministerstvo zdravotníctva.

Riešenie vidíte v sprísnení zákazu vychádzania. To by mohlo byť formou SMS správ.

Marek Krajči, citujem: “Ľudia si pošlú SMS vzhľadom na nejakú výnimku, ktorú budú požadovať a centrála im odošle naspäť správu, ktorá im povolí porušiť zákaz vychádzania na určitý čas, ktorý budú potrebovať na tento úkon.” Takúto možnosť by chcel dohodnúť s mobilnými operátormi.

Nechcite nám nahovoriť, že toto vám poradil Pán Boh. Pretože toto je čisto diabolský  nápad! Keby ste boli aspoň na 1% takým kresťanom, za akého sa vydávate, nikdy by vás ani v sne nenapadla takáto nehoráznosť.

Kresťania bojujú voči zlu láskou a porozumením.  Vy nás už 10 mesiacov zlom strašíte a šikanujete celý národ. To určite nie je kresťanské, to je diabolské. Kým nás zamestnávate stupídnymi príkazmi a zákazmi, potichu vyžierate štátny rozpočet cez priame zákazky – zakrývajúc sa za núdzový stav…

Neskrývajte sa za pláštik pobožnosti – je to nedôstojné a nesprávne. Neklamte ľudí, neubližujte blížnym svojim – je to nemorálne a odporuje to kresťanským zásadám. Boh – to je sloboda, pravda a láska. Nerobte si z neho štít pri pomáhaní nacistickému režimu, ktorý tu zavádzate!

Boh to všetko vidí. Je nenáhlivý, ale pamätlivý. A dôjde aj na vás. Slovensku žiadne z vašich opatrení nepomohlo.

Mám pre vás riešenie. Kým môžete, zachráňte si aspoň kúsok ľudskosti a vlastnej cti a prestaňte terorizovať občanov a čím skôr odstúpte a odíďte z verejného života

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies