Byť, či nebyť Slovensko?

Viete, prečo musel Kuciak zomrieť? Viete, prečo Američania potrebovali pravicovú vládu? Viete, prečo Matovičovi odpustia čokoľvek?

Odpoveď prichádza v týchto dňoch – Naď s Korčokom predstavili dohodu o obrannej spolupráci s USA. Slovenská republika sa týmto návrhom mení na na kolóniu a vojenskú základňu Spojených štátov.

Presne pred týmto som varoval celú predvolebnú kampaň v roku 2020. Roky som bojoval proti vojenským základniam na Slovensku – dodnes si pamätám, ako sme s nebohým Jarom Paškom s SNS cvičili s americkými poskokmi… Ako sme s nimi bojovali.

Nakoniec sa to podarilo zablokovať… A potom zomrel Kuciak. A za prachy z amerických nadácií sa tu zorganizoval majdan. A dnes vládnu tí, čo Američanov poslúchajú na slovo.

Medzitým americká vakcína zabila Jara Pašku. Zo mňa robia extrémistu a chcú ma zavrieť na 10 rokov do basy za moje názory. Každý, kto sa postaví Američanom, riskuje slobodu alebo život.

Na kľúčové geopolitické ministerstvá potrebovali presadiť svojich ľudí – majú tam agentov Naďa a Korčoka. Tí skáču, ako Američania pískajú. Nazval by som ich vlastizradcami, ale ich vlasťou je USA a oni Američanov nikdy nezrádzali – oddane im slúžia.

Ako upozorňuje zahraničnopolitický analytik Eduard Chmelár, podľa návrhu obrannej dohody s USA budú vojenské základne, obsadené americkými vojskami, plne pod kontrolou USA. To je škandál!

Za tieto vojenské základne budeme ešte aj Američanom platiť – aby im nevznikli žiadne náklady. Zaplať si svojho okupanta! Podľa Chmelára sa nedá vylúčiť ani to, že sem Američania navozia jadrové zbrane.

A úplná pecka je, že na amerických vojakov sa nemusia vzťahovať naše zákony a trestná zodpovednosť. Oni budú podliehať zákonom okupujúcej mocnosti – Slovensko akoby neexistovalo.

Ak na našom území neplatia naše zákony a naša suverenita, nejde o naše územie. Slovensko sa stáva americkou kolóniou, skladiskom pre americké zbrane a cvičiskom pre americké vojsko.

Dôvod je jasný. Sme územie, ktoré Američania potrebujú kvôli vojne s Ruskom. NATO sa Rusku vyhráža a americkí jastraby ženú svet do vojny.

Slovensko je pre Pentagon len machuľou na mape, ktorú potrebovali ovládnuť. Počas vlády Roberta Fica sa to nepodarilo – a tak dosadili bábkovú Hegeromatovičovu vládu. Nemci mali svojich kvislingov, Američania majú naďov.

A všetko stráži Čaputová, ktorú si takisto dosadili. A samozrejme – pod kontrolou majú aj liberálne médiá a mimovládky, ktoré teraz budú vykrikovať, aká je obranná dohoda s USA „obojstranne výhodná“. Ach, yankeeovia nás predsa chránia.

Matovič je spokojný. Kvôli nemu zomrel Milan Lučanský, odpočúval Roberta Fica, kriminalizuje opozíciu a vytvoril tu fašistický režim. Nikto na Západe mu ale nevytkne ani mäkké f.

Pretože kým poslúchaš Američanov a umožníš americkým vojskám, aby okupovali štátne územie., tak nikoho nezaujíma, že porušuješ ľudské práva. Pozrite sa na Saudskú Arábiu – komu by vadilo, že tam kameňujú ženy, keď sú americký spojenec?

Chcú vojnu s Ruskom. A potrebujú na to slovenské územie. Edo Chmelár má pravdu – ak obrannú dohodu s USA vláda presadí, bude to akt vlastizrady. Slovensko prakticky prestane existovať.

O toto celý čas išlo. Začína sa boj o všetko. Buď nás Amerika zhltne, alebo ubránime našu národnú slobodu a suverenitu. Byť či nebyť?!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies