Príslušníci polície a ozbrojených síl by si mali uvedomiť, že obmedzovaním občanov cez nezmyselné nariadenia vlády, ktoré nemajú oporu v zákone, páchajú trestnú činnosť

V právnom štáte je povinnosť občana riadiť sa zákonmi zakotvenými v legislatíve Slovenskej republiky, respektíve zákonmi, ktoré prešli schvaľovacím konaním v parlamente. Doposiaľ všetky vlády túto okolnosť rešpektovali.

Nekompetentná vláda Igora Matoviča, s právnym vedomím bezvedomím, nastolila iný režim, tzv. vládnych nariadení, ktoré nie je občan povinný dodržiavať nakoľko nie sú zakotvené v zákone. Keďže každému občanovi je jasné, že nariadenia vlády nemajú oporu v zákone, vláda sa rozhodla túto animozitu riešiť zneužívaním brachiálnych zložiek štátu.

Do prvej línie postavila policajtov, ktorí na základe rozhodnutia vlády udeľujú občanom, ktorí sa nepodrobia ich nahlúplym nariadeniam udeľovať likvidačné pokuty a zastrašovať občanov priestupkovým konaním.

Po zavedení blokových pokút, ktoré v prípade, že k priestupkovému konaniu reálne dôjde nie sú vymožiteľné bolo jednoznačné, že skôr, či neskôr dôjde k prevaleniu tejto zvrátenosti, nakoľko nikto nie je povinný riadiť sa excesmi nekompetentnej svoloče a nechať sa zastrašovať. Každému aj tomu najhlúpejšiemu bolo jasné, že jedného dňa sa podvodnú pandémiu pomenujú adekvátnym názvom „vírus.“

Dôvodom zavedenia núdzového stavu, nebol smrtiaci vírus ako je nám dennodenne podsúvané, ale strach z občanov, na ktorých je systematicky páchané bezprávie, voči ktorým je zneužívaná moc.

V týchto dňoch by sme si nielen my občania, ale najmä príslušníci polície a ozbrojených síl mali predovšetkým uvedomiť, že obdobie Matovičovej vlády pominie, podobne ako pominie obmedzovanie základných práv a slobôd, na základe nulitných rozhodnutí nekompetentnej vlády. A zverstvá dnes páchané na občanoch  budú posudzovať nezávislé súdy.

Občania by si mali uvedomiť, že oni sú tí, ktorí napĺňajú štátny rozpočet odvádzaním daní a poplatkov, oni sú tí z ktorých daní sú platení tí, ktorí ich dnes šikanujú,  obmedzujú, likvidujú existenčné istoty a rodiny.

Preto aj príslušníci polície a ozbrojených síl by si mali uvedomiť, že obmedzovaním občanov cez nezmyselné nariadenia vlády, ktoré nemajú oporu v zákone sa podieľajú na trestnej činnosti nariadenej nekompetentnými hlupákmi.

Zverejnené video predpokladám nepotrebuje komentár …

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies