Matovič označil šéfa Slovenskej lekárskej komory a jeho kolegu lekára za „kotlebovských bludárov“

Pohár trpezlivosti pretiekol

Robert Fico dnes oznámil, že hneď v pondelok podáme návrh na odvolanie vlády Igora Matoviča.
Je to jediný spôsob, ako ich donútiť, aby vysvetlili národu, čo páchajú na slovenskej populácii – podvod s celoplošným testovaním je zatiaľ najväčším škandálom v novodobých dejinách Slovenskej republiky.

Trnavská firma, napojená na vládne strany, získa vďaka Matovičovmu nákupu nezmyselných testov približne 15 miliónov eur ako zisk. To je taktiež jediný dôvod, prečo sa celé toto divadlo organizuje – zakryť špinavý mafiánsky biznis a zneužiť na to obavy ľudí o verejné zdravie. Prakticky všetci odborníci od tejto Matovičovej maškarády dávajú ruky preč.

Celoplošné testovanie nijako nepomôže v boji proti Covidu, naopak – môže ohroziť verejné zdravie.

Ak nezasiahne prezidentka SR a ako veliteľka ozbrojených síl nestiahne armádu, dôjde k hromadnému znásilneniu miliónov Slovákov.
 Ja len, že podľa paragrafu 192 Trestného zákona platí toto: „Kto iného núti, aby niečo konal, opomenul alebo trpel, zneužívajúc jeho hmotnú núdzu alebo naliehavú nemajetkovú potrebu, alebo tieseň vyvolanú jeho nepriaznivými osobnými pomermi, potrestá sa odňatím slobody až na tri roky.“
Počuli ste ten preglg naprázdno? To bol Igor Matovič. Tri rôčiky posedí. Možno sa aj angličtinu doučí.

Matovič dnes označil šéfa Slovenskej lekárskej komory a jeho kolegu lekára za „kotlebovských bludárov“ za to, že sa odvolali na aktuálnu štúdiu Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO).

Túto štúdiu vypracoval John Ioannidis, profesor z americkej renomovanej univerzity Stanford, ktorý patrí k najuznávanejším lekárskym vedcom súčasnosti. Profesor Ioannidis dospel na základe svojej porovnávacej štúdie k tomu, že miera úmrtnosti na Covid sa pohybuje medzi 0% a 1,63%. Mediánová miera úmrtnosti je 0,27%.

Špeciálne pre Igora to sem prekopríujem v angličitne. Možno pán premiér nepochopí „van tajm“, ale až „neks tajm“, ale treba to skúsiť:
„Infection fatality rates ranged from 0.00% to 1.63%, corrected values from 0.00% to 1.54%. Across 51 locations, the median COVID-19 infection fatality rate was 0.27% (corrected 0.23%).“
Tu je link na štúdiu WHO (a nie, pán premiér, WHO nie je kotlebovský magazín):
Ja len, že keď trnavský truhlík, ktorý nedokázal ani sám napísať svoju diplomovku z ekonómie, odkazuje profesorom lekárskej vedy zo Stanfordu, že sú „bludári“, „konšpirátori“ a „kotlebovci“, tak už na tomto svete zjavne niečo nie je v poriadku.
Zo štúdie WHO nevyplýva, že máme podceňovať Covid. A nie – každý, kto má iný názor na Matovičove šialené opatrenia, nie je „popierač“ a nemusí veriť v nanoboty. To len slovenský premiér vidí svet čiernobielo – buď si s ním, alebo ideš proti nemu. A ak ideš proti nemu, si extrémista, ktorého treba zbaviť ústavných práv.

Ľuďom záleží na verejnom zdraví, ale nechcú sa prizerať, keď tu niekto z nášho krásneho Slovenska robí fašistické laboratórium pre svoje šialené nápady.

Ľudia už majú, skrátka, plné zuby nevzdelaného a nevyrovnaného krikľúňa, ktorý nerešpektuje lekárov, vedcov, odborníkov, virológov, nikoho a ešte aj WHO je preňho banda „kotlebovských bludárov“ – je najvyšší čas ho odvolať.
Za polroka Matovič kompletne zničil demokraciu, sociálny zmier aj ekonomiku Slovenska. Nadáva vedcom, šíri nenávisť voči lekárom, znásilňuje ľudí a vrieska po každom, kto má iný názor.
Matovič musí byť odvolaný. Je to jediná šanca, ako zachrániť Slovensko.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies