Čas na neposlušnosť, potlesk už nestačí …

 

Vyhlásenie starostu Dvorov nad Žitavou Branislava Becíka si, vraj, zaslúži slová obdivu a potlesk. Rovnako si zaslúži potlesk aj to, že analytik Ján Baránek si berie späť svoju slobodu, ale ak zvyšok Slovenska zostane v nemom úžase nad podobnými “odvážnymi vyjadreniami”, tak tieto vyhlásenia budú mať silu prdu vo vetre, ktorý sa časom definitívne rozplynie…

Slová o neposlušnosti vláde, či vzatí si späť slobody, ktorú sme získali narodením si nezaslúžia ani tak obdiv a nemý úžas, ale reálne zamyslenie sa nad tým, kam sme sa to za vyše desať mesiacov vlády lúzy dostali!?

Desať mesiacov šírenia strachu a takmer absolútnej sociálnej izolácie už prinášajú prvé ovocie: Suseda takmer nepoznáme, lebo je sivý a klepe sa strachom, že všade je “nový covid”, absolútne bez rozmyslu siahame po rúšku, hoci len ideme hodiť psovi na dvor kosť z obeda a najnovšie už, niektorí, ktorí podľahli manévrom, šialeného blázna, rozmýšľajú či na ceste za sliepkami potrebujú zdrap s informáciou, že pred siedmimi dňami boli negatívni! Kde sa podel zdravý rozum?

Takmer rok nežijeme, ale živoríme!

“Nový covid” za desať mesiacov už zostarol natoľko, že má niekoľko mutácii a my, nielen na Slovensku, nežijeme, ale živoríme! Namiesto toho, aby sme sa s vírusom naučili žiť a prijatia faktu, že vo väčšej spoločnosti treba mať na hube rúško, nás vláda zatvorila do domáceho väzenia a vírus za jej pomoci zahnal do kúta!

V prípade “zázračného” pozitívneho testu dostaneme pokyn zostať 10 dní doma, ak sa prejavia príznaky volať lekárovi, ktorý oznámi preplnenosť nemocníc a pacient má skúsiť vydržať. Samozrejme, niektorí sa uzdravia vďaka polievke, iní sa dostanú do nemocnice, kde pripojení na prístroj čakajú, či budú mať to šťastie 99,5 percenta a budú žiť alebo budú číslom v štatistike približne 0,5 percenta, ktorí zomreli.

Koľko ešte človek, tvor spoločenský, môže vydržať v kúte izolovaný od zvyšku sveta?

Namiesto ignorovania nezmyselných opatrení tlieskame “odvážnym” vyhláseniam, dnes, zo strany Becíka, či Baráneka a pri najbližšej príležitosti dobrovoľne ako ovečky v košiari, väčšina z nás podrazí obom “hrdinom” nohy a poslúchne nariadenia vládnej lúzy, ktorá vďaka “démonovi súhlasu” presvedčí odborníkov o tom, že sen šialeného blázna je správna cesta z pekla!

Ministerstvo zdravotníctva miesto účinného Ivermektinu v cene tri eurá, používa neúčinný Remdezivir v cene 2100 eur

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies