Čo s “kocúrom” Matovičom? Psychiatria alebo útulok?

Slovensko na väčšine územia bojuje s povodňami, ktoré zabili jedného človeka. Koaličné spory opäť odstavili parlament a pandémia, ktorá je na ústupe má na svedomí ďalších 10 ľudí. Čo robí minister financií a predseda najsilnejšieho koaličného subjektu v čase keď Slovensko kolabuje? Poškuľuje po mačacom šampóne, aby mal ďalší debilný status na sociálnej sieti!

Igor Matovič definitívne patrí do rúk psychiatrov, ktorí by mohli určiť jeho definitívnu diagnózu, aby politickí komentátori zbytočne neurážali skutočných debilov, imbecilov, či idiotov, ale Matoviča častovali tou správnou diagnózou! Samozrejme, dá sa to obísť slovami psychopat, blbec, či psychiatrický pacient, ale predsa len komentár má väčšiu hodnotu, ak v ňom je ten správny terminus technicus, ktorý si aj blbec typu Matoviča zaslúži…

Výhodou Matovičovho detinského priznania, že neodolal šampónu pre mačky je, že ho pokojne môžme dehumanizovať a častovať ho zvieracími prívlastkami! Nápady nášho “odčerveného” financmajstra, ktorý plánuje zvýšiť deficit o 3,5 miliardy eur by už v koalícií, ak v nej zostalo aspoň trochu zdravého rozumu nemali brať vážne, samozrejme, okrem poslancov z klubu OĽaNO, ktorí majú podlizovanie sa v náplni práce, a to je hlavný dôvod prečo poberajú poslanecké platy. Podlizovanie sa Matovičovi síce pripomína mačaciu faloš, ale žiaľ, väčšina jeho poslancov sú len oddaní psy slepo veriaci svojmu pánovi…

Mediálny hon na Zsuzsovú ožíva demagogickými úvahami médii

Nie, primitivizmus nie je niečo prirodzené!

Aj pokus urobiť z blbého statusu “niečo ľudské a prirodzené” sa počíta a poslanci s ich asistentmi si výplaty naozaj zaslúžia! Nie, primitivizmus nie je niečo prirodzené, a najmä ak ho predvádza vysokopostavený politik! Pavlínka dobre vie, prečo spravuje financie ona a nie “kocúr” primitív, ktorý si nevie umyť kotrbu bez toho, aby zo seba nespravil totálneho debila, ktorého len odčerviť, odvšivaviť a hodiť do útulku. Jedno slovenské príslovie hovorí “čo je napísané, ani mačka nevylíže”, koľko podobných nezmyslov ešte parazit Matovič vo vysokej štátnej funkcií napíše? Vo Francúzsku sa už tešia, že po historke so strihaním 14-ročnou dcérou ich dvorný šašo Matovič obohatí ďalšou “múdrosťou” o šampóne pre mačky.

Koniec núdzového stavu dáva Slovákom šancu zhromažďovať sa a hnať hlupákov z čela štátu kade ľahšie! Matovič ako hlavný veliteľ v boji proti pandémii od septembra, kedy prebral kormidlo, pripravil Slovensko vyše pol miliardy eur, a to len na plošnom testovaní, a vyše 12-tisíc ľudí vďaka jeho “dokonalému” boju prišlo o život, ďalšie tisíce zomreli, umierajú dôsledkom neadekvátnej zdravotnej starostlivosti na odvrátiteľné úmrtia!

Stádo v čase pandémie viedol vol, ktorý sa dnes hrá na kocúra, keďže v minulosti Matovič označil obyvateľov za “štekajúcich psov”, tak je najvyšší čas, aby si občania na vlastnom dvore urobili poriadky, a to nielen s hlúpym kocúrom, ale celým zverincom, ktorý mu vyše roka kryje chrbát.

Na núdzovom stave profitujú najbohatší

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies