Experimenty vakcinačného priemyslu a ich sponzorské prepojenia s MUDr. Vladimírom Krčmérym

Provakcinačné tlaky na Slovensku gradujú, permanentné mediálne strašenie, zvyšujúca sa intenzita brutálneho antigénového testovania, predlžovanie stanného práva a izolácie verejnosti prilepenej k televíznym obrazovkám, vsúva čoraz viac verejnosti presvedčenie, že bez permanentnej vakcinácie budeme masovo zomierať.
Výrazná časť spoločnosti pod tlakom rezignovala a dobrovoľne stojí v hodinových frontách na vakcínu. A to aj napriek tomu, že na verejnosť  postupne prenikajú čoraz škandalóznejšie informácie o vakcinačnom priemysle a prepojenia hlavných aktérov nútene presadzovanej vakcinácie.

Priam agresívne sú presadzované najmä vakcíny amerických firiem. Jedným z najaktívnejších propagátorov vakcín na Slovensku, je člen pandemickej  komisie a riaditeľ Vysokej školy zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety MUDr. Vladimír Krčméry. Na demonštráciu bezpečnosti vakcíny Pfizer predviedol teatrálnu frašku s očkovaním pred kamerou.

Firma Pfizer, produkujúca vakcínu proti Covid-19 má bohatú špinavú minulosť. V roku 2011 prehrala súdny spor s Nigériou, za úmrtia detí počas pokusu s experimentálnym antibiotikom trovafloxacín proti meningitíde v roku 1996. Spoločnosť Pfizer, ktorá ho testovala na deťoch testovala, musela rodinám vyplatiť po 175 000 dolárov z fondu 35 miliónov USD, vytvoreného na základe vyrovnania medzi spoločnosťou Pfizer a nigérijským severným štátom Kano, kde sa konal krátky pokus s experimentálnym liekom Trovan.

Spoločnosť Pfizer navyše súhlasila so zaplatením 1 miliardy dolárov za obvinenie z propagácie a predaja neschválených experimentálnych liečiv Bextra, antipsychotického lieku Gedeon, antibiotik Zyvox, antiepileptika Lyrica. Za obvinenia, že spoločnosť Pfizer vyplatila provízie poskytovateľom zdravotnej starostlivosti s cieľom prinútiť ich, aby predpisovali tieto a iné lieky. Federálny podiel na občianskom vyrovnaní je 668 514 830 dolárov a štátny podiel spoločnosti Medicaid na občianskom vyrovnaní je 331 485 170 dolárov.

Pfizer, najväčšia farmaceutická spoločnosť na svete, bola potrestaná najvyššou trestnou pokutou v histórii USA v rámci urovnania sporu vo výške 2,3 miliardy dolárov, za šírenie neschválených liekov a za vyplácanie provízií lekárom, ktorí ich predpisovali.

Firma Pfizer zaplatila od roku 2000 v súdnych vyrovnaniach 4 712 210 359 USD za predaj neschválených experimentálnych liekov.

História Pfizeru však siaha hlbšie do minulosti. Pfizer robil v sedemdesiatych rokoch 20. storočia klinické pokusy v Zimbabwe na rodézskych ženách, ktoré boli zamestnané na farmách a násilne klinicky testované liekom na sterilizáciu Depo-Provera.

V roku 1990 testovala ďalšia farmaceutická spoločnosť GlaxoSmithKline, pod záštitou WHO, v Zimbawe  na 17 tisíc ženách antiretrovírusový liek na prevenciu šírenia vírusu z matky na dieťa počas pôrodu alebo po poranení injekčnou ihlou, či prevencii a liečbe HIV / AIDS.

V roku 2014 katolícki lekári v Keni obvinili WHO, že používala vakcíny proti tetanu ako sterilizáciu. V marci toho roku tri akreditované nezávislé laboratóriá v Nairobi našli hormón hCG vo vzorkách vakcín, kde nepatril. Nasledujúci október bolo nájdených 6 injekčných liekoviek, ktoré boli odoslané do šiestich nezávislých laboratórií, hCG sa našiel v polovici vzoriek. Následné testy v laboratóriu Nairobi AgriQ Quest v dvoch súboroch analýz našli hCG opäť v tých istých injekčných liekovkách, v ktorých sa našli predtým. Britský denník Guardian  6. mája 2018 uviedol, že očkovací program propagovala WHO a kenská vláda a bol financovaný Gatesovou nadáciou.

Budúce matky boli vyzvané, aby sa zaočkovali, aby zabránili tetanu u svojich nenarodených detí, bez toho, aby boli informované, že vakcína spôsobí aborciu. Správa zdôrazňuje niektoré zaujímavé aspekty kampane. Vakcíny použité v kampani neboli uskladnené lokálne, ale boli distribuované priamo z Nairobi a vakcíny strážila polícia. Každá injekčná liekovka s použitou vakcínou bola vrátená pod policajným sprievodom do Nairobi so značnými nákladmi. Bolo odporúčané, aby sa vakcína užívala päťkrát v šesťmesačných intervaloch. Je to na rozdiel od harmonogramu toxoidu tetanu kdekoľvek na svete a ide presne o časový plán odporúčaný pre „vakcínu Talwar“. Publikácie WHO otvorene popisujú dlhodobý účel zníženia populačného rastu v nestabilných „menej rozvinutých krajinách“ a pracujú na účinnejšej vakcíne proti plodnosti pomocou rekombinantnej DNA. Dôveryhodnosť WHO a Gatesovej nadácie bola touto neetickou sterilizáciou žien v Keni nenávratne narušená.

Vedci z časopisu Open Access Library Journal dospeli k záveru, že keňská kampaň proti tetanu bola Asociáciou katolíckych lekárov v Keni odôvodnená. Jedným z výrobcov týchto vakcín je farmaceutická spoločnosť, ktorá vakcínu vyvinula Talwar a neskôr na podobnom princípe aj GlaxoSmithKline.

Pre zaujímavosť, 10. júla 2019 schválila Európska komisia podľa nariadenia EÚ o fúziách akvizíciu spoločnosti Pfizer v oblasti zdravia spotrebiteľov so spoločnosťou GlaxoSmithKline.

Je teda otázne, ako je možné, že sa na Slovensko mohli trh vakcín proti Covid-19 mohli dostať vakcíny firmy Pfizer. V novembri 2020 požiadal Pfizer o núdzové schválenie experimentálnej vakcíny proti covidu. Doktor lekárskych vied, profesor Dmitrijom Jedelev  sa o tejto vakcíne od firmy Pfizer vyjadril ako o prvej vakcíne, ktorá bola vytvorená technológiou messengerovej RNA. Predtým sa pomocou tejto technológie vyrábali len vakcíny pre zvieratá. Na ľuďoch sa táto vakcína nikdy neskúšala. Táto technológia je vo vzťahu k ľuďom absolútne experimentálna.

Zjavne sa v tichosti opomína fakt následkov z dlhodobého hľadiska, dokonca akékoľvek zmienky, či oprávnené otázky sú nazvané konšpiráciami a hoaxami. Po skúsenostiach s vyplácaním astronomických súm na odškodné a pokutách sa Pfizer zbavil s povolením európskej, ale aj slovenskej vrchnosti, zodpovednosti za následky vakcinácie.

Prečo bola na Slovensku povolená experimentálna vakcína a kto ju presadzuje?

Na oficiálnej web stránke Vysokej školy zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Bratislave je uvedený zoznam sponzorov, v ktorom sú okrem viacerých farmaceutických firiem uvedené aj spoločnosti Pfizer a GlaxoSmithKline. Skutočnosť, že Krčméry je sponzorovaný kompromitovaným vakcinačným priemyslom, znie mimoriadne znepokojivo a rozhodne by mali byť tieto skutočnosti prešetrené. O to viac, že jeho sponzormi sú farmaceutické spoločnosti Pfizer a GlaxoSmithKline.

Okrem faktu, že ide o konflikt záujmov. Krčméry podporuje vakcínu od svojej sponzorskej firmy Pfizer, ktorou sa dal údajne sám zaočkovať. Nepozastaví sa nikto nad skutočnosťou, že táto farmaceutická spoločnosť má množstvo škandálov a prehrala množstvo súdov za nelegálne experimentovanie s vakcínami s obeťami na ľudských životoch? A to aj v Keni, kde má Krčméry najväčší rozsah zdravotníckych a sociálnych projektov.

Kto dáva členom pandemickej komisie a MUDr. Krčmérymu právo hazardovať so zdravím a životmi 5,5 miliónovej slovenskej populácie vakcínami, ktoré rozvojový svet po vlastných tvrdých skúsenostiach rozhodne odmieta?

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies