Harabin poprel, že je v pátraní, trestné oznámenie na policajného prezidenta

Dnes viaceré redakcie obdržali reakciu JUDr. Štefana Haribina na rozširovanú správu o tom, že je v pátraní:

Trestné oznámenie na Kovařika a policajtúta Podmajerského.

Verejne vyhlasujem, že nie som v pátraní polície ako sa to snažia podvodne a lživo podsúvať občanom Slovenska policajný prezident Kovařik a policajtút Jakub Podmajerský.

Dnes v čase približne od 11:00 do 12: 30 hod som na požiadanie redaktorov Linharta z TA3  a Medzihradského z Markízy poskytoval k tejto otázke rozhovory na Mraziarenskej č. 6  v Bratislave-Ružinov, asi 200 metrov od vchodu do môjho domu.

Redaktor Medzihradský nechcel veriť, že nie som v pátraní, hoci cez moju 90 minútovú prítomnosť na ulici v ich blízkosti, by policajti ma  jednoducho už museli vypátrať aj keby nechceli.

Ako „neveriacemu Tomášovi“ som ponúkol ešte jeden dôkaz, ktorý aj vykonal. Na môj podnet zavolal mobilom Políciu cez č. 158. Ozval sa mu dozorný, ktorého sa pýtal, či je Harabin v pátraní. Dozorný odpovedal, že nevie o tom, ale keď je, tak na miesto našej lokalizácie pošle políciu do 5 minút.

Čakali sme tam najmenej 15 minút a polícia neprišla.

Až potom mi Medzihradský uveril, že nie som v pátraní a odišiel spoločne s kameramanom.

PS Redakcia. pátranie po konkrétnej osobe môže každý občan ( aj novinár) overiť na tejto stránke Ministerstva vnútra : https://www.minv.sk/?patros-okres

Konzílium odborníkov hľadalo dôvody prečo vydržať

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies