Konzílium odborníkov hľadalo dôvody prečo vydržať

Opatrenia, ktoré mali zabrániť bezhlavému oslavovaniu Veľkej noci sú v platnosti aj týždeň
po nej! Policajti kontrolujú dôvody cesty po 20:00 a hranice okresov sú takmer nedobytné
ako hranice štátu z čias železnej opony! Dôvod trvania opatrení? Konzílium odborníkov
rokuje!

Unavený národ čaká na uvoľnenie opatrení, keď konečne prekročí hranice okresu, aby sa legálne a bez potreby nočnej cesty od 1:00 do 5:00 dostal na svoju vlastnú chatu, ktorá je podľa konzília odborníkov semenišťom nákazy covid19! Kašľať na psychohygienu, veď nič iné zdravie Slováka neohrozuje a v súčasnej dobe existuje len a len riziko úmrtia na koronu… Konzílium odborníkov a krízový štáb už štyri mesiace roka 2021 tvrdia, že opatrenia sú nastavené dobre, len treba vydržať. Faktom je, že čísla padajú už dva týždne a odborníci, ktorým opäť chýba plán, zostali zaskočení situáciou, že pandémia hlási ústup.

Argumenty zatiaľ z “neba nespadli”

Čísla pandémie klesajú a tzv. covid automat sa už mal prepnúť do bordovej a možno aj červenej farby! Lenže slovo automat v ponímaní odborníkov znamená, že o prepnutí do lepších farieb budú rokovať hodiny, dni a týždne, čakajúc, že covid ešte možno vyskočí a oni budú môcť obyvateľov držať v zajatí nepochopiteľných opatrení.

Medzitým čo sa na Slovensku rokuje o uvoľňovaní,  žiaci ešte stále nesedia v laviciach a malé obchodíky krachujú v “rúšku” pavučín, tak vo svete sa už uvažuje, že momentálne zaočkovaní sa budú musieť opätovne očkovať už na jeseň tohto roka, a teda očkovacia stratégia má už dnes ďalšiu možnú trhlinu! Svet rozmýšľa o jeseni a na Slovensku odborníci sľubujú čiastočne “normálne” leto a zmenu celoštátnej špajchlovačky na špajchlovačku s odmenou slobody.

Zatiaľ čo vo svete uvoľňujú opatrenia, aby ich opätovne sprísnili, tak na Slovensku máme už pol roka v kuse domáce väzenie, lebo naši odborníci čakajú na mutácie a okrem pandémie bojujú s politikom, ktorí ich má ako bariéru pred obyvateľstvom. Aké dôvody našli odborníci na prísne opatrenia tentokrát? Bude sa núdzový stav opäť predlžovať? Odpovede mali byť známe už začiatkom týždňa, ale argumenty, ktoré mohli byť pripravené v šuflíku, zatiaľ z “neba nespadli”! Úloha znela jasne: Minúť ďalšie milióny testov, ktoré sa v skladoch tešia na 99,99 percent zdravého obyvateľstva.

Harabin poprel, že je v pátraní, trestné oznámenie na policajného prezidenta

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies