História sa opakuje – len mená kolaborantov sa menia

V časoch Hitlera sa obranným dohodám hovorilo – zmluvy o ochrane. Vazalské zmluvy ostávajú, menia sa len mená kolaborantov.

Namiesto Tisa, Tuku a Ďurčanského tu dnes máme Čaputovú, Hegera a Korčoka. Menej hajlujú, inak sú na nerozoznanie.

Wehrmacht potreboval naše územie na vojnu so Sovietskym zväzom. Americká armáda potrebuje naše územie kvôli konfliktu s Ruskom – už tie dejiny začínajú byť nudné.

Nacistické Nemecko a jeho satelity prenasledovali opozíciu, presne tak ako súčasná vláda na Slovensku – iné názory boli extrémom a hrozila vám za ne tvrdá basa.

Ľudí terorizovalo Gestapo, bralo im slobodu, určité časti populácie mali zakázaný vstup do obchodov či kúpeľov, vyhadzovali ich z práce, lebo nemali správnu“krv“… Pripomína vám to niečo?

Bola to éra agresívnych nemeckých vojen, v ktorých zomierali milióny. Dnes máme éru amerických agresívnych vojen, v Iraku zomrelo vyše milióna, v Afganistane státisíce, a tak ďalej.

Srbi si dodnes pamätajú, ako im Hitler zbombardoval Belehrad – v 1999 im ho zbombardovali Američania. Predtým zlé fašistické bomby, potom tie akože dobré „humanitárne bomby“ – výsledkom oboch boli mŕtve deti.

Aj vtedy rôzni „tukovia“ kričali, že však aj iné krajiny majú na svojom území „spojenecké“ vojská – pozrite na Antonesca a Rumunsko! Ako cez kopirák so súčasnými „korčokmi“ a „naďmi“.

Nacisti nenávideli Slovanov a cítili sa nadradení. Presne tak sa správajú dodnes – len si dnes hovoria liberáli. Iná ideológia, tá istá arogancia.

Sme odkladisko pre ich šmejdy, vykorisťujú lacnú pracovnú silu, skolonizovali našu ekonomiku a kultúru. A správajú sa bezočivo ako gubernátori.

Najviac sa vždy báli Ruska, lebo vždy Západniarov vyprášilo. Odpálili Napoleona, odpálili Hitlera… a rovnako dopadne aj Strýko Sam.

Dnešná hystéria proti Rusku pripomína Hitlerove tirády o ruskom „židoboľševizme“. Zase sme všetci ruskí agenti, zase sme všetci komunisti, zase sme nepriatelia ríše.

Predtým mali svojich Šaňov Machov, teraz majú Jarov Naďov. Režú a rúbajú rovnako. Šaňo slúžil Nemcom, Jaro slúži Amíkom. A Šaňovi až tak netrčala slama z topánok, inak sú na nerozoznanie.

História sa opakuje. A zase už chce niekto v mene ideológie viesť vojny a zotročovať iné národy. Zase už môže byť iba jedna pravda. Zase už prenasledujú iné názory. Zase už nás okupujú cudzie armády.

Dovoľte pripomenúť všetkým kolaborantom – spomeňte si, ako to dopadlo v rokoch 1944-1945. Slováci povstali… A fašisti boli vyhnaní.

Pamätáte si slávny výrok Garyho Linekera o futbale? Vraj to je hra, kde sa 22 hráčov snaží dať gól a nakoniec vždy vyhrá Nemecko. S geopolitikou je to podobné – je to mocenská hra veľmocí a nakoniec vždy vyhrá Rusko.

Nedokážu poraziť Rusko. Nedokážu poraziť Slovanov. Nedokážu poraziť slobodu. Také je poučenie z dejín. To nech si Čaputová s Naďom zapíšu za uši.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies