Jedenásť európskych krajín už pozastavilo očkovanie Astra Zenecou

S hrôzou a dojatím som si včera pozrel televíznu reportáž RTVS o 38-ročnej učiteľke, ktorá zomrela po očkovaní Astra Zenecou.

Počúvam, že obeť tejto britskej vakcíny už majú aj v Dánsku, Nórsku a Bulharsku. 11 európskych krajín už pozastavilo očkovanie Astra Zenecou, hovorí sa o trombóze, dokonca Európska lieková agentúra spomína vážne alergické reakcie.

A tu sa všetci naďalej tvárime, že „vakcína je úsmev“. Možno aj mladá učiteľka uverila lacnej reklame vysmiatej prezidentky s ihlou v pleci… Už nežije… Aj toto je dôsledok propagandy.

Namiesto objektívneho skúmania a vyvážených informácií o možných rizikách tu máme prvé obete očkovanie. Stačilo počúvať to, čo sme hovorili od prvého momentu: že buďme opatrní!

Ale tu z vás urobia extrémistu a konšpirátora akonáhle sa len spýtate, či očkovanie čírou náhodou nemôže mať aj vedľajšie účinky. Okamžite ste Satan, Lucifer, anti-vaxer a nepriateľ ľudu.

Predstavte si, že by sa takéto niečo stalo pri Sputniku. Že by mal na vakcínu nejaký Slovák prudké reakcie a potom by zomrel. Médiá by tu rozpútali peklo a vonku by sa pálili ruské vlajky.

Nemusel by ani zomrieť človek, stačí, že by dostalo alergiu jedno z morčiat, čo mu Sputnik pichli v Sarišských Michaľanoch. Už aj to by rusofóbom stačilo. Úbohé morča by bolo novým Navaľným!

Ale v prípade britskej vakcíny sa stále ideme tváriť, že všetko je v najlepšom poriadku – musíš veriť a nasledovať pána. Nech žijú farmafirmy, nech žije Pfizer a Astra!

A v kontexte úmrtí na vakcíny je úplne najlepšie, ako sa tu straší vedľajšími účinkami iverkmektínu. Pri očkovaní prižmúrime obe očká, keď nám umierajú ľudia, no pri experimentálnej liečbe sa ideme tváriť, že humánny ivermektín je vstupenka do pekla.

A podhodíme hejterom nejaký trápny prieskum z Kolumbie, ktorý odfinancujú farmafirmy – hej, hej, presne tie, čo ryžujú na vakcínach. Tie náhody.

A hlavne treba ivermektín skúmať na mladých ľuďoch, ktorí sa obvykle z Covidu dostanú beztak sami – a toto má byť ultimatívny dôkaz, že ivermektín nefunguje. Perfektné!

Toto nie je o tom, či ste antivaxeri. Toto je o tom, že Slováci si zaslúžia normálnu objektívnu diskusiu a nie propagandu.

Nie preto, že je očkovanie biologická zbraň, ako tvrdia niektorí nabudení ministri Matovičovej vlády, ale preto, že vakcíny proti Covidu vynašli ešte len prednedávnom a vedľajšie účinky nie sú dostatočne preskúmané. Proste len zdravý rozum.

Smrť mladej učiteľky možno niekomu otvorí oči. Choďte jej zdrvenému otcovi niekto povedať, že vakcína je úsmev. Poprosíme pani prezidentku, či by sa nepodujala… Keď už teda bolo potrebné poslúžiť propagande.

Je mi to nesmierne ľúto – toto si ľudia nezaslúžia. Úprimnú sústrasť rodine pani Antónie.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies