Kde sú teraz organizované pochody na námestí v Bratislave ako za Floyda? Prečo sú bojovníci proti fašizmu zalezení ako vši pod chrastou?

Nechcel som sa k tomu vyjadrovať hneď po prvých videách, lebo človek nikdy nevie, ako boli spracované čiže zmanipulovali skvencie videa a k čomu malo slúžiť. Presne tak ako som sa hneď nevyjadroval ani na zásah polície pri spolitizovanej afére Giorgia Floyda, ktorý slúžil len na to, aby zdiskreditovali Trumpa vyhecovaním protestujúcich, kde opozícia čakala len na to, kedy dá Trump povel polícii strieľať do ľudí. Podľa druhého videa už bolo všetkým jasné, že Giorge Floyd kládol desať minút odpor, potom ako ho dostali do auta vyšiel z druhou stranou auta čo ho bohužiaľ stálo život.

Som jeden z tých, ktorí stoja vždy na strane polície, pretože policajt je tiež človek, ktorý môže ako každý z nás v sekunde alebo nerozhodnosti pochybyť.

Ale toto prerazilo totálne dno. Tu sa nejednalo rozhodovať v sekunde ani o nerozvážnosti konať podľa policajných kritérií. Tu sa jednalo o fašistickú praktiku s doprovodom grimasí a gest, ktoré sú toho jasným dôkazom.

Nie len to. Tieto gestá boli smerované niekomu, kto zmýšľa ako oni. Tomu kto to z bezpečnostných kamier sledoval na monitore a tomu, kto bol vonku z cely. Čiže celej tlupe, ktorej tieto gestapácke praktiky sú zrejme nielen zábavou, ale ich ideológiou.

Ak si niekto myslí, že upozorniť na to je vytĺkanie politického kapitálu, nech sa pozrie kto, čo robil po vražde Kuciaka!!!
Ak si niekto myslí, že to, čo predviedla tá osoba, ktorá si priložila k nosu prsty, aby sa hrala na Hitlera a popritom hajlovala a nejaký bloger to prirovnal k smiešnemu hajlovaniu, tak tým prerazil fakt blogerské dno.
Hanba ti!!!!!!!!

Tento prípad Slováka je bezprecedentný. Nepotrebuje žiadnu medializáciu na to, aby si každý mohol uvedomiť, či sa jednalo o korektné zaobchádzanie so zadržaným Slovákom v policajnej cele, v ktorej si búchal hlavu o stenu pravdepodobne po predchádzajúcom psychickom nátlaku na spôsob vyšetrovacieho gestapa v najdemokratickejšej krajine, ktorá má byť Európe príkladom, alebo sa jedná o pripad na spôsob nacistických gestapákov.

To, čo mi príde nechutné a absurdné je správanie sa podaktorych našich najvýznamnejších a „najslušnejších“ politikov, ktorí neustále kričia pozor fašizmus, ale keď sa jedná o krajana, tak držia tlamu, pretože sa jedná o Belgicko, čiže sídlo Európskej Únie….

….a preto sa ich pýtam.

Nie je vám to blbé držať tlamu a robiť sa že nič, pretože sa jedná o Belgicko, sídlo Európskej Únie?

Nie je blbé tej s dredami kydať na Slovensko v Európskom parlamente ako keby všetci na Slovensku boli neandertálci a fašisti, ale teraz keď má možnosť v krajine, v ktorej zastupuje Slovensko nepovedať na to absolútne nič?!?!

Nie je blbé vám ostatným politikom, ktorí si zakladali svoje strany na boji proti fašizmu nenapísať na vaše stránky aspoň mäkké F?!?!.

Čím vám zalepili papulu?!?Politickou nekorektnosťou lebo Belgicko alebo diplomacia, ktorá v tomto prípade nemá s diplomaciou nič spoločné ?!?!

Viem pochopiť tých akože bojovníkov proti fašizmu, ktorých hlavnými členmi sú zväčša radikálni ultralavicoví nevybujačení zmrdkovia, ktorí maju v krvi robiť bordel na námestiach a slúžia tým, ktorí im za hrsť trávy a pol deci „dajú“ do rúk flašu molotova, aby si kompenzovali ich posraté životy.

Kde sú teraz organizované pochody na námestí v Bratislave ako za Floyda?
Lebo Chovanec nebol menšina? Lebo nebol čierny?
Lebo nebol róm a ani žid?
Lebo bol len obyčajný Slovák?
Toto je ten pravý dôvod, prečo bojovníci proti fašizmu sú zalezení ako vši pod chrastou?
Bojovať vždy za iných a vždy proti svojím….?

Minister školstva “Brani” Gröhling odvolal šéfa Národného športového centra Borisa Čavajdu

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies