Koho zaujímajú tie vaše infantilné hádky?

Prepánakráľa, už s tým konečne prestaňte!

Milí páni Matovič a Sulík, už si konečne uvedomte, že vládnete – vymieňať si nahnevané statusíky môžete so svojimi frajerkami, so svojimi svokrami, so svojimi milenkami. No Slovensko od vás očakáva riešenia, nie hejty.

Toto je to profesionálne vládnutie, ktoré nás má dostať von z krízy? Matovič neprodukuje nič, len statusy. A Sulík vypisuje statusíky spod slnečníka v Dubaji, kde si užíva dovolenku.

Jasné, Riško potreboval oddych. Lebo veď na Slovensku je to len samá hmla, úmrtia, Covid a Matovič… a tak si Riško odskočil na dovču do Dubaja, kde je more, slniečko a môže sa plácať o vlny. Skvelé.

Toto má byť ten záchranca slovenskej ekonomiky. Matovič ho zase preplieska a on ako vždy spľasne. Nie, on balónik nepustí. Už nikdy viac. Načo sa jeho statusmi vôbec zaoberať. Je to len marketing, len komédia. Dobrý a zlý policajt. Je to len hra.

A čo robí medzitým náš usilovný premiér? Oduševnene zachraňuje Slovensko – tým, že ťuká statusy. Každú hodinu jeden. Lebo toto je náplň práce premiéra – statusy. Včera dal nejakú škôlkarsku riekanku, vraj „kul, kul, až si hanbu ukul“. Povedal náš trnavský mudrc. A Slovensko len krúti hlavou. Čo to, preboha, je?
Jediná vec, čo odlišuje Matoviča od Sulíka, je, že on nepíše statusíky z Dubaja, ale večer od Pavlínky. Najskôr si doma preratájú tučné zisky z kšeftov s Arcou a trnavskou firmičkou, ktorá kupovala špajchle na to ich „tyčinkové SNP“. A potom vypisuje hlúpe statusy, nech trošku pozabáva svojich verných voličov.

Ja len, že toto nie sú dvaja miestni komedianti, akože Vácvalová a Gordulič. Toto sú dnes dvaja najmocnejší politici na Slovensku – Matovič a Sulík. Predseda a podpredseda vlády. Cez statusy sa hádajú, či otvoriť alebo neotvoriť reštaurácie. Haló!
A Matovič vymýšľa psychopatické nápady, že si v cukrárni objednáte krémeš a čašník vám ho donesie aj so špajchličkou, vyvŕta sa vám v nose a po 15-minútach sa do krémeša budete môcť spokojne pustiť. Paráda! V normálnej krajine by už Matoviča odvádzali v kazajke. Ale tu teraz tri dni riešime, či „komunitné testovanie“ áno a či nie.

To fakt nikto nevidí, že toto celé je len hra na odpútanie pozornosti? Matovič a jeho kumpáni na hulváta ukradli 14 miliónov. Taký je predpokladaný zisk firmy, ktorá je prepojená na komplet celú koalíciu a od ktorej si štát podvodným spôsobom objednal antigénové rýchlotesty na celoplošné testovanie.

Pozrite si včerajší parlamentný prejav Roberta Fica, rozobral celý ten kšeft na šróbiky, ukázal na všetky prepojenia, dodal všetky dôkazy. Keby NAKA nebola len pobočkou OĽaNO, po včerajšom Ficovom prejave by rovno nabehla na úrad vlády a Matovič by už dnes sedel vo vyšetrovacej väzbe.

Podvodne nakúpili milióny špajchiel, potom znásilnili národ a ešte sa aj marketingovo tvárili, že vynašli atómovú bombu na Covid. A teraz, keď už každý vidí, že testovanie ničomu nepomohlo a čísla sú naopak ešte horšie, tak zabávajú verejnosť statusíkovými vojnami.

Pritom podstata je stále tá istá – oni len prekrývajú lúpež storočia. 14-miliónový vývar. To nebola atómová bomba, ale zlodejina ako Hirošima.

Nemajú riešenia a iba škodia Slovensku. Obidvaja. Matovič aj Sulík. Protiústavne zavádzajú núdzový stav, zakazujú ľuďom protestovať, držia ich v domácom väzení, likvidujú ekonomiku, kriminalizujú opozíciu a vyhrážajú sa občanom vodnými delami a armádou.

Nedáme sa zastrašiť. Už o niekoľko dní sa Slováci stretnú v Bratislave na Hodžovom námestí, kde vyjadria, čo si myslia o Matovičovi a jeho vláde.

Na minulom proteste nechýbal ani Sulík, tak dúfajme, že sa do utorka stihne v Dubaji dosýta okúpať a príde podporiť protest proti vlastnej vláde aj tentoraz. To by bolo epické, ak by tam Matovičove vodné delá postriekali aj jeho – bratislavské vlny sú predsa lepšie než dubajské, či nie?

Ale veľkí demokrati nájdu vysvetlenie aj pre policajný teror, nebojte sa. Keď mohli na Juhosláviu lietať humanitárne bomby, prečo by na ľudí nemohli striekať demokratické delá?

Každý, kto chce vyjadriť nesúhlas s vládou, je predsa sabotér, extrémista, mafián a nepriateľ národa. Do gulagu s nami! V mene liberálnej slobody a demokracie!

Milý pán Matovič, ja viem, že sa ľudí bojíte. Ale váš teror už nezaberá. Slovensko ide do ulíc. Či sa vám to páči alebo nie. Ani vaša NAKA vám už nepomôže, ani armáda, ani polícia. Pôjdeme. Mierumilovne a demokraticky. A spolu Matoviča povalíme! Protestmi, referendom, ľudovým odporom.

Už bolo dosť jeho statusíkov. Už bolo dosť jeho nenávisti. Už bolo dosť jeho nekompetentnosti. Slovensko potrebuje lídra, nie šaša.
17. november 2020 – deň odporu proti tyranovi. Celé Slovensko proti Matovičovi!

 

Vláda kolabuje a Matovič kňučí od strachu z ľudí

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies