Vláda kolabuje a Matovič kňučí od strachu z ľudí

Ľudia, čo volili opozičné strany, sú podľa Matoviča mafiáni a fašisti. A on to tu vyčistí. Od podlahy. V parlamente ostanú len vládni poslanci. Okrem Cigánikovej. Len tí, čo nestratili vieru vo vodcu. V mene slobody a demokracie. Bravó!

Ak idete 17. novembra protestovať, ste extrémista a zločinec a Matovič s Naďom na vás pošlú vojenskú políciu. Výborne – na 17.11. poslať armádu na ľudí, to je epické! Oslávime Nežnú, tak matovičovsky.

Proti núdzovému stavu sa ozval aj koaličný partner Sulík. Odpoveď prišla okamžite. Podľa Matoviča nič nerobí, behá po dovolenkách a odtiaľ vypisuje pokrytecké statusy. Je to vlastne úplne hovädo, ktoré len hádže polená pod nohy.

Koaličná poslankyňa SaS Cigániková je ešte horšia. Podľa Matoviča je ťažká lobistka a slúžka Penty, klame, do zdravotníctva sa rozumie ako hus do piva, neverí jej ani vlastný nos a tak. Ešte raz – takto sa Matovič vyjadruje o strane SaS a jej politikoch.

Triedny nepriateľ je už aj šéfredaktor Aktualít Bárdy, lebo si dovolil kritizovať Matoviča za to, že vás chce každé tri týždne testovať, ak pôjdete do reštiky na vyprážaný syr. Šup, Bárdy do gulagu! Luxusné! Poprosíme poslať naňho Mikulcovu Naku. Ideálne tiež 17. novembra.

Na záver Matovič vyurážal aj Pentu, k čomu mu gratulujem, ale akosi zabudol pripomenúť, že je to jeho koaličný partner Boris Kollár, ktorý chodí na rande s Haščákom, tak na čo sa teraz hrá?
Sú to ľudia Penty, ktorí mu radili v zdravotníctve. Sú to ľudia z Penty, ktorých dosadzuje na riaditeľské miesta do nemocníc. To tento pokrytec sa hrá na nepriateľa Penty? Si robí srandu?
To tomuto pajácovi chce niekto veriť, že zruší súkromné zdravotné poisťovne? Jasné, poďme do toho! A čo mu v tom bráni? Aký má zmysel toto marketingové vrieskanie po Pente, keď v skutočnosti im ďalej slúži?

Ja len, že ak Sulík po dnešku neodíde z vlády, tak ten chlap nemá žiadnu česť. Ale Slováci česť majú – pôjdeme do ulíc na občiansky protest 17. novembra, pokojne a demokraticky. Nenecháme sa urážať nenávistným, nevzdelaným a neokrôchaným papalášom z Trnavy.

Vláda kolabuje a Matovič kňučí od strachu z ľudí. Je nervózny, a to je dobré znamenie. Čím viac bude nadávať ľuďom, že sú mafiáni a fašisti, tým viac ich v utorok príde.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies