Kto je Matovič? Mesiáš alebo fašista?

Pozitívny mesiáš Matovič

„Mafia dnes prišla o jednu hlavu…. a tá sa postaví pred najspravodlivejší súd“, vyjadril sa svojho času k smrti Pavla Pašku Igor Matovič! Rovnako brutálnym a nevhodným spôsobom by sa dala komentovať aj informácia, že Matovič má koronavírus, proti ktorému už deväť mesiacov bojuje, avšak emocionálne rozpoloženému človeku treba v prvom rade zaželať skoré uzdravenie a čo najľahší priebeh ochorenia. Žiaľ, Matovič sa aj teraz hrá na mesiáša!

Máme na Slovensku neuveriteľné šťastie, že máme vo funkcii premiéra Matoviča, ktorý by bol ochotný položiť život za tisícky nevinných obetí! Nejednej ovečke novo vznikajúcej cirkvi musela po týchto slovách vyhŕknuť slza šťastia, napokon lepší vianočný romantický príbeh by nenapísala ani Rosamunde Pilcherová. Tí triezvejší, možno ešte neopití vianočnou atmosférou sa musia pýtať: Ako to, že sa nakazil, keď dodržiava jeho vlastné život zachraňujúce opatrenia?

Koaličná seansa „Nakaz ma Igor“

V nijakom prípade nemôžeme Matovičovi nič zazlievať, od teraz už je takmer hrdinstvo byť jedným z nakazených, ako sám píše: „Oddnes som jedným z Vás. Z Vás, o ktorých som každé ráno s napätím a strachom čakal správu v mojom mobile ešte predtým, ako to boli oficiálne výsledky.“ Kašľať na pravidlá, ak niečo pokašleš treba to vedieť uhrať a to ide Matovičovi na jednotku! Ešte pred pár dňami považoval väčšinu nakazených za fašistov z ulíc, ktorí boli protestovať 17. novembra proti jeho pseudovláde, ale dnes hrdo vyhlási, že je jedným z nich. Kto je teda Matovič? Mesiáš alebo fašista?

Najväčšiu smolu bude mať opäť Richard Sulík, ktorý sa Matoviča štíti natoľko, že sa nezúčastnil ani koaličnej seansy „Nakaz ma Igor!“.

Z idiota Sulíka sa razom stáva jediný člen koaličnej rady, ktorý pravdepodobne neskončí v karanténe, a zároveň, bude mať Vianoce bez korony! Aký náhly zvrat? Nezodpovedný Sulík, ktorého často vídať bez rúška bude tráviť Vianoce ako bežný zodpovedný občan a Matovič, ktorému tak záleží na opatreniach, že ľuďom by najradšej rozdával likvidačné pokuty, bude Vianoce tráviť v absolútnej izolácii! Nie je toto vyhovujúci stav pre práve psychicky labilného premiéra?

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies