Slovenský Himlero – Goebbels

Trestné oznámenie na Petra Kovaříka

Kovařik najprv na doposiaľ neznámom mieste, doposiaľ v nezistenom čase a doposiaľ nezisteným spôsobom vydal politický pokyn na moje trestné stíhanie (sú, ale o tom relevantné dôkazy) a včera už  pred novinármi na tlačovej konferencii spoločne s krajským riaditeľom Policajného zboru v Bratislave Adriánom Pavlíkom robili obsahom tlačovky mediálny nátlak i na konkrétnych policajtov s návodom,  aké  trestné činy som mal spáchať svojou prechádzkou na  proteste 17. novembra 2020 v Bratislave.

Zo spáchania trestných činov zneužitia právomoci verejného činiteľa a nátlaku sa tento chudák sám usvedčuje.

Hneď po tlačovke ma telefonicky tam prítomní novinári JOJ, Markíza a RTVS následne oslovili, s tým,  aby som sa vyjadril k tomu, že budem trestne stíhaný za moju prechádzku počas protestu a že informáciu  takú majú od Kovařika.

Medzi priame dôkazy o zastrašovaní aj mojej osoby Hitlerovcom- Kovařikom, svedčia i ďalšie  konkrétnosti.

Agentúra SITA, by nemala dôvod bez informácie od Kovařika pripájať práve a iba moju fotografiu k dole pripojenému článku o  mojom možnom trestnom stíhaní.

Navyše v televíznom žurnále, link ktorého rovnako pripájam, priamo RTVS uviedla (od 29:10 minúty), že majú informáciu o tom, že práve ja budem trestne stíhaný za moju vychádzku 17. novembra, a to od Kovařikovej polície.

V právnom štáte je neprípustné, aby cez média policajný prezident oznamoval trestné stíhanie obvinenému. V štátoch, v ktorých platí právo, obvinenie vznášajú a oznamujú orgány činné v trestnom konaní a nie policajný prezident.

Kovařik je policajná figúrka, ktorá kryla korupciu na úrade vlády počas predsedovania Fica a Pellegriniho (ako riaditeľ odboru prevencie korupcie Kancelárie predsedu vlády Úradu vlády SR, jún 2017 – január 2019). Nestihol odhaliť ani jeden prípad korupcie počas vládnutia SMERu s dotiahnutím do konkrétneho výsledku.

Dúfam, že náklady celého mediálno-kriminálneho divadla aj s náhradou mojej vznikajúcej  škody a nemajetkovej ujmy uhradí z vlastných peňazí.

Kovařikovi iba pripomínam touto cestou, že do právnych konfrontácii s mojom osobou sa dostali aj také kalibre ako Čarnogurský, Lipšic, Mikloš, Žitňanská, Borec, Trnka, Čižnár, Švecová, Bajánková, Gál a posledne i Kolíková a všetci ostali v poli porazených.

Záverom zdôrazňujem, že pre policajtov konajúcich v tejto nezákonnej aktivite  Kovařika, nie je záväzný jeho politický príkaz, ale platí

Služobná prísaha policajta v zmysle § 6 ods. 2 zák. 410/1991 Zb. o služobnom pomere príslušníkov Policajného zboru Slovenskej republiky znie:

„Slávnostne vyhlasujem, že budem čestným, statočným a disciplinovaným príslušníkom Policajného zboru Slovenskej republiky. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby som chránil práva občanov, ich bezpečnosť a verejný poriadok, a to i s nasadením vlastného života. Pri plnení svojich povinností sa budem vždy spravovať ústavou a zákonmi. Tak prisahám!“

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies