Po Matovičovi sú pozitívni aj Naď a Remišová

Pripomínam, že Naď mal ráno o 6.00 negatívny antigénový test. Hrou osudu sa práve on stál najlepším dôkazom toho, aké sú antigénové testy nefunkčné. Ukázali mu falošnú negativitu a tak ďalej mohol šíriť vírus. Až večer vďaka spoľahlivému PCR testu zistil, že je pozitívny.

Upozorňuje na to jeden z odborníkov, Richard Kollár, ktorý hovorí o dokonalej irónii – najjasnejší dôkaz o tom, aké je celoplošné testovanie antigénovými testmi nezmyselné, priniesli nechtiac práve jeho najväčší zástancovia ako Matovič a Naď.

Ďalšia vec. Myslíte si, že je náhoda, že sú nakazení všetci, ktorí boli s Matovičom či už na vláde alebo na koaličnej rade? Alebo to bude tým, že v interiéri nemali na sebe rúška? To, pred čím hystericky vystríhajú verejnosť, sami neplnia.

Ako to, že ich už novinári nebombardujú otázkami, či mali na koaličnej rade rúška? A ak nemali, ako to vysvetlia občanom, ktorých polícia naháňa za to, že rúška nenosili nie vnútri, ale vonku na protestoch? Alebo rúška koaličníci mali a nijako im nepomohli? Tak či onak, dostali sa do riadnej pasce.

Je neuveriteľne falošné, ak teraz títo vládni farizeji apelujú cez statusy na ľudí, aby dodržiavali opatrenia, keď je zjavné, že ich sami nedodržiavali oni.
Vrcholom trápnosti je keď Matovič ďalej vypisuje detinské statusíky o tom, aké je celoplošné testovanie super a ako mu ho pokazil sociopat Sulík, keď je zjavné, že jeho minister Naď bol antigénovým testom vyhlásený za negatívneho, hoci bol pozitívny – aký väčší dôkaz Matovič chce, že antigén je nespoľahlivý?

Koľko takýchto „Naďov“ po celoplošnom testovaní pustil systém do ulíc s pocitom falošnej negativity? Koľko ľudí nakazili? Neboli to oni, kto spôsobil rekordný nárast pozitívnych, ktorý aktuálne zažívame? Nie je Naďov prípad v skutočnosti obžalobou Matoviča?

Kým budú mocipáni v karanténe, majú všetci nad čím premýšľať. Terorizovali celé Slovensko a sami kašľali na vlastné pravidlá. Matovič ani na summite ostentatívne nenosil rúško, aj keď viacerí lídri kúsok od neho ho mali. Priniesol „hnusobu“ do vlády – to on je zodpovedný. Nikto iný.

Ako to, že ešte nevyvodil zodpovednosť? Horekuje tu, ako mu záleží na zdraví a na životoch – a to mu nevadí, že svojou ľahkovážnosťou ohrozil životy a zdravie svojich kolegov?
A nevadí mu, že ohrozil celé Slovensko svojim šialeným nápadom s celoplošným testovaním? Tam sú korene všetkého zla. Tam sú príčiny všetkých úmrtí, všetkých nakazených, celého tohto nárastu. Už je to nad slnko jasnejšie.

Pán premiér, viete, čo by teraz urobil opozičný poslanec Matovič? Označil by vás za vraha a zapálil by pred vašou haciendou v Trnave 1440 sviečok za každého mŕtveho, ktorého máte na svedomí. A vrieskal by vám do okna, aby ste odstúpili.
Čo tak Matoviča vypočuť, milý pán Matovič. A konečne prevziať zodpovednosť? Vaša jediná agenda je covid. A v nej ste na plnej čiare zlyhali a sami ste sa odhalili. Je najvyšší čas ísť, kým Slovensko celkom nezničíte.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies