Kto seje vietor, žne búrku

Liberáli na Slovensku rozsievajú neuveriteľnú nenávisť

a ja im len skromne odkazujem: kto seje vietor, žne búrku.

V parlamente sme predložili návrh, aby bol 30. september vyhlásený za pamätný deň Mníchovskej zrady. 2. Máme stovky historických argumentov. Spoločne s Robertom Ficom sme v NR SR slušne vysvetľovali, ako nás v roku 1938 zradili západné demokracie a ako za nás, naopak, bojoval Sovietsky zväz a ruský národ. Taká je historická pravda.

Reakciou koaličných poslancov bolo, že po nás začali vrieskať, že sme „úchylní“ a „boľševici“. Toto je to ich slušné Slovensko – čistá nenávisť a zloba.

Poslanec SaS Žiak sa už v minulosti znížil natoľko, že ma obvinil zo smrti môjho otca – v parlamente mu to viacerí opoziční poslanci vytkli a dokonca aj poslanec Linhart z koaličnej Sme rodiny sa za Žiaka verejne ospravedlnil.

Komisia na likvidáciu právneho štátu

Ale liberál Žiak ďalej iba nadával ako ožran po piatom poldeci. Lebo SaS-kári nič iné nevedia. Toto dotiahol do parlamentu Sulík – to sú tí liberálni „odborníci“. Nevedia nič, len hejtovať a ešte aj kopú do našich rodín.

A potom ešte aj obhajujú Mníchovskú zradu a hlasujú proti nášmu návrhu. Ako poslední náckovia… Ale všimnite si, že Žiakove zbesilé útoky, že som otcovrah, nepodnietili liberálne kaviarne k tomu, aby ho odsúdili. Aj Čaputová čušala.

No keď si poslanec Taraba dovolil napísať, že Čaputovej dcéra je nádejná modelka, tak sa naňho z liberálnych kaviarní spustila strašidelná vlna hejtu – vraj do rodiny sa nekope.

Ale pri mojom nebohom otcovi to nevadí. A nevadí ani to, že europoslankyňa Nicholsonová vyurážala Tarabovu manželku – napísala, že Taraba trpí komplexom, lebo že by chcel mať peknú ženu, ale že sa mu nedarí.

Schválne som si vygooglil Tarabovu manželku a je to pôvabná a pekná žena. Slová od Nicholsonovej sú úplné dno a neviem, kde berie tú drzosť hodnotiť krásu iných žien. Lebo tuná Lucka je nielen Pallas Aténa, ale ešte aj bohyňa Afrodita.

Zvláštne je, že voči Nicholsonovej sa nespustila vlna hejtu z liberálnych kaviarní. Tam už odrazu nevadí, že uráža ženy za ich zovňajšok.

A nevadilo to, ani keď si veľký kiskovský slniečkar Baťo otieral ústa o Vieru Tomanovú za to, ako vyzerá. Nie – to sa môže, to je desná sranda. Problém je to len vtedy, keď niekto upozorní na konflikt záujmov v prípade Čaputovej dcérušky. Vtedy sama prezidentka spustí lynč.

Oni si fakt myslia, že tento dvojaký meter ľudia nevidia? Liberáli môžu hejtovať dosýta, môžu urážať naše rodiny, naše ženy, naše deti…

Dve tváre pani prezidentky Čaputovej

Ale my nemôžeme ani len napísať, že Čaputová nemá čo svojmu návrhárovi Hanečkovi robiť reklamu na jeho módnych prehliadkach. Zneužitie právomocí verejného činiteľa, konflikt záujmov a možná korupcia! Tu sa bavíme o trestnom čine, preboha!

Sú to priam intergalaktickí pokrytci a šíria neuveriteľnú nenávisť. My sa snažíme slušne a odborne argumentovať – tak ako v prípade Mníchovskej zrady. Pretože zo všetkého najviac sa boja pravdy.

Milí liberálni farizeji, vrátane Čaputovej, Žiaka, či Nicholsonovej – dobre ma počúvajte. Spustili ste takú mieru nenávisti a primitivizmu na Slovensku, že karma si už mädlí ruky, ako si na vás zmlsne. To bude mňamka.

Už sa správate sa ako fašisti a presne tak aj skončia.

 

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies