Lekári sa postavili na odpor: Falošná farmácia? Falošné testy? Zlaté štandardy?

Veda je naruby. A kvôli nej celý svet.

V nasledujúcom videu sa môžete dozvedieť o tom, akým nevedeckým (snáď až podvodným spôsobom) sa v dnešnej dobe určuje, či nejaké liečivo spĺňa kvalitatívne požiadavky. Myslíte si, že je to založené na vedeckom základe a testovaní? Omyl, je to v prvom rade o peniazoch a záujmoch.

Chcete vedieť, prečo RT-qPCR nefungujú a ani fungovať nemôžu na testovanie infekčnosti, resp. prítomnosti patogénu s názvom covid-19? Vypočujte si odborné vysvetlenia, ktoré aj neodbornej verejnosti jasne vysvetlia, aký je rozdiel medzi naozajstnou izoláciou a procesom, ktorý aktuálna veda nesprávne a nelogicky „izoláciou“ nazýva. RT-qPCR ako zlatý štandard? Už ani vo sne… aj sudcovia vo Viedni už v tom majú jasno (link tu a tu).

Vypočujte si toto prevratné video. Rozbieha sa pomerne opatrne, ale oplatí sa vydržať dokonca.

 

Po jeho zhliadnutí pochopíte, prečo NEMÁ medzinárodná súťaž v izolovaní vírusu Sars-COV-2 žiadneho víťaza. Kým sa niekto zo svetovo rešpektovaných autorít ( alebo slovenských vedcov, ktorý sa za svetových ešte stále považujú) nepodujme a nezachytí na kamere pravdepodobne neúspešný pokus o jeho izoláciu a purifikáciu do homogenity (a následne preukázanie kauzality medzi izolovanou látkou a ochorením covid-19), tak až do toho momentu budete vy všetci žiť realitu vo vedeckom a medicínskom podvode, ktorý následne dáva hypotetický základ pre všetky obmedzenia, ktoré zažívate. Pokojne to môžeme nazvať aj dobou mentálneho otroctva. Otroctvo fyzické je iba jeho druhým vývojovým štádiom.

Ak pochopíte, prečo RT-qPCR testy nefungujú ako testy na zistenie infekčnosti, zistíte, že Covid Automat nemôže objektívne nikdy skončiť. Matematika sa nemýli.

Verte, že by sme sa radšej mýlili. Zatiaľ je oveľa pravdepodobnejšia verzia, že to tak nie je. Ak sa naša obava potvrdí, následky budú nedozierne.

Kolegovia z ČR pracujú na titulkoch. Akonáhle budú k dispozícii, pripojíme ich.

So súhlasom Resetheus.org pripájame aj jedno vtipné, ale poučné video.

 

 

A v hojnom počte. Všetky podstatné problémy jasne pomenovali, svoje postoje logicky a odborne zdôvodnili a hlavne: navrhli riešenia. Kolegovia v SR, na čo čakáte? Má snáď titul MUDr. alebo PharmDr. na Slovensku iný obsah?

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies