Matovič pozná silu ulice

Premiér Igor Matovič dráždi hada bosou nohou!

Výsledkom je, že ľudia majú nelogicky zdôvodnených opatrení dosť a chystajú sa do ulíc, a to pre niekoho symbolicky 17. novembra. Odpoveď Matoviča je čisto zúfalá, lebo veľmi dobre vie, čo dokáže ulica! Vraj nám dovolí nádych slobody v divadlách, kinách, kostoloch a fitkách. Dôvod? Kĺzavý medián je na čísle 2 000, čo je prakticky 500 a máme dôvod na radosť?!

Z Matoviča sa v tomto týždni stal absolútny „zmätkovič“, ktorý v zúfalstve vyťahuje špinu na koaličnú poslankyňu, svojho vicepremiéra znevažuje dovolenkou v Dubaji a zrazu sú mu dobrí odborníci, lebo z Nemecka prišla štúdia, ktorá vyhovuje videniu celoplošného testovania!

Ak aj pripustíme, že Nemci hodnotia antigénové testy pozitívne, tak je na mieste otázka, v akých podmienkach štúdiu robili? Naozaj ich testovali vonku pri teplote, a teraz buďme milosrdný 12 stupňov Celzia a vlhkosti dajme tomu 65?

Zúfalému Matovičovi sú teraz dobrí tí odborníci, ktorých pred pár dňami nebolo dôležité až tak poslúchať! Veličenstvo už potrebovalo nejakú pozitívnu správu pre poddaných, a tak sa rozhodlo otvoriť kultúru, kostoly a druhú futbalovú a hokejovú ligu spolu s posilňovňami, lenže toto všetko mohlo byť otvorené aj doteraz a Matovič nahnevanému ľudu hodil dukát, ktorý mu bez dôvodu vzal! Navyše, ak sa zamyslíme, tak druhá futbalová liga prakticky začne krátko pred zimnou prestávkou, a teda je otázne, či ju vôbec povolil…

Budú stačiť omrvinky?

Matovič je kráľom marketingu, a to aj bez poctivého titulu! Veľmi rýchlo si zrátal dve a dve, a pochopil, že národ už má po krk drístov o tom, že sme na jednej lodi, musíme vydržať a zima sa blíži. Matovič, ktorý je v istom zmysle profesionál protestov veľmi dobre vie, čo dokáže ulica! Stačí si spomenúť na sebavedomého Roberta Fica, ktorý zažil tie najväčšie protesty na Slovensku a na to, čo to dokáže s politikom urobiť…

Ak Matovič nechce utekať s už zbalenými kuframi, tak národu musel niečo ponúknuť! Urobil to bravúrne, síce nedal ľudu chlieb a hry, ale pevne verí, že budú stačiť aj omrvinky. Napokon umelcom otvoril divadlá, veriacim kostoly a športovci budú môcť naťahovať činky! Je tu ešte niekto nespokojný? Ahá, reštaurácie a hotely! Ale tých pokojne označíme za fašistov, komunistov a chuligánov, polícia aspoň po mesiaci vytiahne vodné delo a obušky. Lebo tak sa to v slušnej krajine robí!

Len kde berieme istotu, že zlodej, klamár a podvodník Igor Matovič po protestoch nevyhlási, že číslo 500 je 500 a do cieľa je ešte ďaleko, lebo sme na čísle 2 000 a musíme to opäť zavrieť! Kam sme sa to dostali, keď nám už stačia omrvinky, a to nijako nezdôvodnené?

Nedostal nás blázon na čele vlády definitívne na žobrácku palicu?

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies