Matovič zneužíva políciu na zastrašovanie vlastných ľudí

Regionálny poslanec Matovičovho hnutia OĽaNO obvinil vlastnú stranu, že naňho poslali NAKU, ktorá ho vraj sledovala. Vyhrážali sa mu a obťažovali jeho rodinu. Len preto, že upozornil na jednu skorumpovanú nominantku OĽaNO.

Vládna mafia sa už mstí aj svojim. Toto je škandál ako hrom! Ak sa potvrdí, že Matovič zneužíva políciu na to, aby zastrašovala vlastných ľudí, premiér pôjde sedieť.

Zapamätajte si meno poslanca Kaplana, ktorý dnes na protest vystúpil z OĽaNO – aby ste vedeli, o koho ide, keby ho náhodou niekde našli bezvládne ležať.

Proti prokurátorke, ktorá upozornila na gestapácke metódy od prokurátorov Repu a Šúreka, u ktorých existuje vážne podozrenie, že sú napojení na Matoviča a Klimenta, už Denník N rozpútal diskreditačnú kampaň. Tódová úraduje. Takto to chodí, keď ukážete na nespravodlivosť vládnych orgánov.

Medzitým sa k prokurátorom, ktorí sa podľa podnetu prokurátorky vyhrážali, že obeť bude „srať krv ako Lajo Makó“, prihlásil Matovičov „Urválek“ Lipšic. Hovorí sa, že práve on pretláčal na generálneho prokurátora sudcu Klimenta. Ten pocit, keď trafená hus zagága. Aspoň vieme, kto stojí za všetkým týmto zlom. Ako vždy – don Lipšic.

Medzitým prezidentka Čaputová vyslovila nedôveru premiérovi Matovičovi. Tomu už zjavne nestačia spory so Sulíkom, a tak sa pustil do vojny s Čaputovou.

Presne toto dnes Slovensko potrebuje. Nekonečné hádky najvyšších ústavných činiteľov. Vo chvíli, keď sa ekonomika rúti dolu a ľudia prichádzajú o všetko.

Matovičovi sa už postavili aj reštaurácie a fitnescentrá, ktoré vláda doviedla na mizinu. Od zajtra otvárajú prevádzky napriek zákazu vlády. Chápem to ako prejav statočnosti a občianskeho protestu proti krutovláde. Majú ústavné právo na odpor. Majú moje plné pochopenie a solidaritu.

Proti Kolíkovej reforme justície sa už postavil nielen Ústavný súd, ale aj Rada prokurátorov. Kritikou nešetrí ani prezidentka. Zákaz dôchodkového stropu v ústave kritizujú odbory. V koalícii to vrie a reforma možno neprejde.

Na vládu sa to valí z každej strany. Matovičovou odpoveďou je predlžovanie núdzového stavu – on vie, že inak by už mal v uliciach stotisíc ľudí. Tyran sa definitívne zbláznil a chce si uzurpovať totálnu moc. Skončí zle.

Novinky sú aj v kauze Kollárov čajík. Zatiaľ mám nepotvrdenú informáciu, že sa nám našim mediálnym tlakom podarilo zvrátiť výpoveď pre vrchnú sestru v nemocnici, v ktorej ležal Boris Kollár. Vraj sa už nechce mstiť sestričkám, ako sa vyhrážal vo svojom videu – budeme to strážiť. Od Kollára by to bol po týždňoch prvý rozumný krok.

Môj zdroj z nemocnice mi napísal toto: „Overím to, ale ak je to tak, určite sa spamätali po Vašom statuse. Fajn práca v záujme nevinnej zdravotnej sestry.“ Kiež by to tak bolo – sestričky si zaslúžia našu ochranu pred papalášizmom, našu úctu, našu pomoc.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies