Minister Krajčí má nové riešenie Covid krízy – vakcínu Sputnik V

Pán minister zdravotníctva Krajčí zvažuje schválenie a nákup vakcíny Sputnik, ešte predtým ako ju schváli Európska lieková agentúra. Zomiera veľa ľudí a Sputnik V je vakcína, ktorej verí podstatne viac ľudí ako pokusným vakcínam, ktoré vyrába napr. firma Pfizer. Možno budeme Sputnik V vyrábať aj na Slovensku!

Za tieto slová treba pána ministra pochváliť.

Je to príjemná zmena v doteraz nastavenom pandemickom pláne, pri ktorom vláda rieši pandémiu Covid zomieraním chorých.

Zomieranie chorých skrývame za názvy „skríning“ a „plošné testovanie“, ktoré slúžia na hromadné rozšírenie vírusu v malom priestore a následné certifikovanie nakazených negatívnym certifikátom, aby mohli nerušene vírus šíriť ďalej.

Niektorí naši liberálni novinári považujú použitie ruskej vakcíny na záchranu slovenských životov za neprípustné. Vraj z geopolitického hľadiska nesmieme používať ruskú vakcínu, ale musíme radšej zomrieť. Je to vraj geopoliticky potrebné pre našich amerických partnerov.

Sputnik V bola prvá vakcína na svete proti COVID-19. Absolvovala všetky štandardné klinické testovania vrátane III. fázy a jej potvrdená účinnosť proti vírusu je 91,7%.

Ak niekto má vedomosť o nežiadúcich účinkoch vakcíny Sputnik V, prosím, uveďte link k zdroju informácie do komentárov. Nepodarilo sa mi nájsť žiadnu verejne dostupnú správu o nežiadúcich účinkoch Sputniku V, na rozdiel od vakcín Pfizer, Moderna a AstraZeneca.

Slovensko je taktiež jednou z prvých krajín EÚ, vďaka pánovi ministrovi zdravotníctva Krajčímu, v ktorej je možné legálne použiť liek Ivermectin na liečbu kovidu. Akurát tento liek sa nedá nikde na Slovensku zohnať a ak ho niekto objedná zo zahraničia, tak vláda jeho dovoz na Slovensko zmarí.

Aj vďaka vakcíne Sputnik V sa vrátil život v Rusku do normálnych pomerov, s minimálnymi obmedzeniami. Všetky školy, vrátane vysokých škôl sú otvorené, deti navštevujú záujmové krúžky, ľudia chodia do práce bez modrých papierikov, reštaurácie sú v plnej prevádzke, divadlá aj múzeá sú otvorené. Rovnako liečebné postupy používané v Rusku sú veľmi účinné a dnes na kovid zomiera v Rusku iba málo chorých.

Premení pán minister zdravotníctva svoje slová aj na skutky?

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies