Naď útočí! Arogantne, zbabelo, infantilne

Ministrovi obrany Jaroslavovi Naďovi praskli nervy!

Z arogantného, neohroziteľného a bezočivého hlupáka sa v priebehu pár dní stal hlupák, síce arogantný, ale zbabelý a infantilný, ktorý namiesto diskusie o vysnívanej dohode s USA dáva verejné výzvy oponentom.

Všetci čo upozorňujú na nevýhodnú dohodu medzi Slovenskom a USA, ktorú chcel tento politruk na čele rezortu obrany v tichosti ratifikovať sú podľa neho ľudia, ktorí sú ochotní ohroziť aj tie najzákladnejšie bezpečnostné a obranné záujmy Slovenska. K tomu ešte pridáva nasledovné veľkohubé vyhlásenie: “Dokonca veľmi dobre vieme aj to, že niektorí jedinci to robia preto, lebo slúžia cudzej moci, či už kvôli peniazom, alebo z akéhokoľvek iného dôvodu. Áno, aj to vieme. “ Naozaj Jarko? Žeby školenie od domovníka? Alebo šéfa hlupákov z OĽaNA Igora, ktorý presne vie ako sa likvidujú oponenti, napr. nahrávajú kamaráti, alebo natáčajú sa cudzie majetky vo Francúzsku a vymýšľajú sa kauzy?

Komu reálne prekáža Dohoda o obrannej spolupráci medzi SR a USA? V prvom rade suverenite Slovenska a každému občanovi, ktorému záleží žiť v pokoji a mieri! Alebo vari máme nejakého nepriateľa, ktorému sa neubránime vďaka aliancii NATO a potrebujeme ešte navyše nevýhodnú zmluvu s USA? Naďova dohoda neprekáža jedine jemu podobným, ktorí slintajú pri vlajke USA.

Naď ponúka svoju funkciu, ak na základe dohody vznikne na Slovensku čo i len jedna americká základňa, bude na Slovensko dovezená čo i len jedna zbraň hromadného ničenia alebo Američanom odovzdáme či i len jedno vojenské letisko. Dohoda, ktorá je na stole má byť platná minimálne 11 rokov – 10 rokov plus rok “výpovedná lehota”! To si tento arogantný zbabelec myslí, že o dva roky zasadne do kresla ministra obrany opäť?

Výzvu adresuje “Ficovi, Blahovi, Kotlebovi, Uhríkovi, Mazúrekovi, Chmelárovi, Čarnogurskému a Žilinkovi”, ktorí ak ju príjmu majú sa v prípade nenaplnenia tých troch bodov vzdať funkcii a už nikdy nemajú kandidovať do verejných funkcii, či dokonca “ani len nečuchnú o politiku”. Toto je minister obrany? Veď toto ufňukaný malý chlapec, ktorému rodičia nechcú kúpiť autíčko! Kto z menovaných pánov, okrem Generálneho prokurátora, má nejakú funkciu? Poslancov tu nemožno počítať, minister a poslanec je veľký rozdiel…

Verejná výzva ministra obrany je rovnakým nezmyslom ako ním ospevovaná zmluva s USA! On minister odkazuje svojim oponentom “ja som tu minister, kto je vác?”, čím opäť zmietol zo stola čo i len možnosť na diskusiu!

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies