Primitív inteligenta nikdy nemôže uraziť

Priatelia,  dovoľte zareagovať na Naďa a Matoviča.

Naď dnes označil kritikov Obrannej dohody s USA, vrátane Roberta Fica, mňa či Maroša Žilinku, za „klamárov“ a vyzval nás k odchodu z verejného života. Skráťme to – Naď chce vyštvať Maroša Žilinku z generálnej prokuratúry.

Argumentuje tým, že síce v dohode je napísane, že Američania si môžu na Slovensku robiť, čo len chcú, ale v skutočnosti to podľa neho robiť nebudú – a ak to teda robiť nebudú, tak máme odstúpiť.

Ale že aj on odstúpi, ak sem Američania dovezú čo i len jednu zbraň hromadného ničenia, alebo tu vybudujú základňu. A potom tam niečo vrieskal o svojich samčích pohlavných žľazách, ktorými zjavne rozmýšľa. Gratulujeme.

Milý pán minister, nechcem vám boriť sebavedomie, ale podľa judášskej dohody, ktorú ste pripravili, Američania ani len nemusia informovať Slovákov, čo sem privezú – takže vy sa ani len nedozviete, či sem dovezú zbraň hromadného ničenia.

A teda si môžete ďalej veselo hladkať plešinku a vyzývať celý vesmír k odstúpeniu – aj keď tu Američania navozia tony atómoviek. Američanom nestojíte ani za to, aby vás informovali – až taký ste lúzer.

A keď si tu Američania vybudujú základne a sklady, vy sa budete tváriť, že haló, to nie sú „základne“ a vymyslíte si 50 názvov, čo to vlastne je, len aby ste to nenazvali „základňami“ – veď túto pubertálnu taktiku využívate už roky. Trápny ste, až to bolí.

Pravda je, že ste vlastizradca. A mal by ste okamžite odstúpiť. Nevyhovárajte sa na svoje samčie pohlavné žľazy, nekopte do Maroša Žilinku a neprskajte ako malý chlapec – zradili ste a za svoju zradu jedného dňa budete súdený.

Už to vidí aj Matovič – vidí, že jedného dňa si táto zrada dobehne aj jeho a už má strach. Nevidel som, čo táral na TA3, ale vraj už celú Obrannú dohodu hádzal na Čaputovú. Vidíte – už sa bojí. Už si chce umyť svoje krvavé paprče ako Pilát Pontský.

Jasné, Čaputová sa pri podpise dohody môže vyfarbiť – môže sa ukázať, či je americkou agentkou alebo nie. Ale dovtedy musí za dohodu zahlasovať OĽaNO vo vláde a parlamente – tak nech sa Matovič nevyhovára.

Túto dohodu vyrokoval jeho poskok Naď a jeho „nafukovacia Anča“ Heger ju podporuje. Tak čo sa vyhovára? Nech svojim podržtaškám povie – stiahnite tú judášsku zmluvu a practe sa. A bude vybavené. V čom je problém?

A vraj dnes dokonca vyčítal Robertovi Ficovi, že by túto dohodu podpísal, ak by nebol v opozícii. Kristepane, disponuje vôbec Matovič mozgom?

Však ten tragéd sa pri tých svojich konšpiráciách kompletne zrazil s realitou. Robert Fico dostal na stôl dohodu s Američanmi pred troma rokmi a spolu s Andrejom Dankom ju spakruky zarezali. Sám som proti dohode tvrdo bojoval – a tento boj sme vyhrali. Smer s SNS ju zarezali. Tak o čom Matovič blúzni?

Akú má logiku tvrdiť, že by sme ju podpísali, keď sme ju už raz zarezali. Že to Američania skúšali aj za nás? Áno a poslali sme ich kade ľahšie. Čo viac sa dá urobiť, ako dohodu zarezať? Však ukáž, Igor, že si taký istý chlap a zarež to aj ty – kde je problém?

Máme plné morálne právo útočiť na dohodu s Američanmi a označovať Matoviča s Naďom za amerických agentov a vlastizradcov, ak túto dohodu presadia.

A pýtame sa, prečo sa Naď s Matovičom boja ľudí? V čom sú iní ako Vojtech Tuka? Aj ten poslušne slúžil cudziemu impériu. Pozývajú sem cudzie vojská a boja sa spýtať ľudí – to je jasný dôkaz, že neslúžia slovenskému národu, ale Pentagonu.

Milí priatelia,

nás takí primitívi ako Matovič s Naďom nemôžu uraziť.

Keď vidím chlapa, ktorý si ani len nevedel napísať diplomovku, ako kope do doktora práv Maroša Žilinku, prepáčte, ale je mi to zhruba tak jedno, ako keď vidím štekať nejaké rozzúrené psisko. Môže ma to uraziť?

To je ako keby stredoškolská žabka vrieskala po profesorovi. To nemá úroveň. Primitív inteligenta nikdy nemôže uraziť – Maroš Žilinka robí dobre, že si túto vládnu spodinu vôbec nevšíma.

Naď aj Matovič sú najväčšie monštrá vládnej koalície a jedného dňa sa vyšetrí, čo dostali za to, aby zradili Slovensko – váš čas sa kráti, chlapci, spravodlivosti neuniknete.

Chceme referendum o obrannej dohode s USA – Slováci majú právo rozhodnúť, či tu chcú ďalšiu okupáciu.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies