Naši rodičia a starí rodičia vybudovali všetko, čo na Slovensku máme

Nikdy nebudem nadávať na komunistov za to, že vystavali modernú Petržalku – strávil som tam svoje detstvo a dodnes tam spolu s deťmi chodíme aj s babinou na prechádzky.

Václav „3 promile“ Havel sa Slovákom vysmieval, vraj Petržalka je králikáreň – liberálom nevysvetlíš, ako štát pomohol pracujúcim ľuďom, keď im dal bývanie. Liberálov zaujímajú iba pracháči.

Gustáv Husák postavil niekoľkonásobne viac bytov, než dokázal Boris Kollár nasľubovať – kým kapitalisti iba klamú a tliachajú, komunisti reálne pomáhali ľuďom.

Naši rodičia a starí rodičia vybudovali všetko, čo na Slovensku máme – potom došli milovníci Ameriky, ktorí všetko rozkradli a odovzdali západným korporáciám.

Dnes sa musíte na celý život zadĺžiť v zahraničných bankách, aby ste mohli bývať v byte, ktorý postavili komunisti.

.A za to, že naši rodičia za socializmu postavili všetko, čo dnes máme, vrátane nemocníc a škôl, za to ich dnes vláda ošklbáva na dôchodkoch, segreguje, terorizuje a robí z nich podľudí.

Otročíte pre nadnárodné korporácie a ešte im musíte ďakovať za to, že vám dovolia byť ich otrokom. Tí, čo štrngali, boli varovaní – budete otroci vo vlastnej krajine…

A ešte od vás chcú, aby ste nadávali na socializmus, ktorý vám dal robotu, bývanie, vzdelanie, bezpečnosť a sociálne istoty.

Máte kopať do Rusov za to, že nás oslobodili od fašistov. Nebyť Červenej armády, tak nás všetkých Slovanov Nemci pošlú do koncentračných táborov. To za toto im máme nadávať?

Namiesto toho, aby sme s Ruskom rozvíjali dobré priateľské vzťahy, tak tu zapredaní vládnuci veksláci ženú Slovensko do vojny a pozývajú sem imperiálne americké vojská.

Zakázali nám cestovať, zakázali nám protestovať, zakázali nám slobodne žiť. Ale hlavná vec, že nadávajú na komunistov, vraj ľuďom nedali „slobodu a demokraciu“.

Ak toto je tá slávna „sloboda a demokracia“, tak ďakujem pekne. Ako dieťa som sa mohol slobodne hrávať, nikde žiadni feťáci, nikde žiadne nezmyselné obmedzenia.

Naša mládež dnes má slobodu vybrať si svojho dílera; vy máte slobodu otročiť a zadĺžiť sa; a naše mamy a staré mamy majú slobodu živoriť a umierať. Nech žije americký kapitalizmus!

Chodím po Petržalke a spomínam na tie krásne časy, kedy sme boli skutočne slobodní – našu ekonomiku nekontroloval zahraničný kapitál a nezaťahovali nás do vojen proti bratom Slovanom.

Dnes by najradšej zavreli každého, kto má iný názor, ale pravdu neumlčia. Slováci nechcú americké vojny, očkovacie experimenty ani neoliberálny kapitalizmus.

A všetkých tých Havlov, Dzurindov, Kiskov a Čaputové považujú za protislovenských žoldnierov, ktorí zradili našu vlasť a predali nás do otroctva.

Vždy, keď som v Petržalke, myslím na to isté – vďačíme socializmu aj ruskému národu za tak veľa… Naše deti to majú právo vedieť – začnime od nich a vráťme Slovensku historickú pravdu!

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies