Pribicykloval aj Dzurinda!

Čím je Slovensko bližšie k podpisu vazalskej zmluvy s USA, tým viac arogantnejších osôb dostáva priestor povedať prečo musíme dohodu, stoj čo stoj, podpísať! Do médií už opäť stihol pribicyklovať aj bývalý premiér Mikuláš Dzurinda, ktorý podľa vlastných slov ochotne slúžil Angele Merkelovej, nemeckej kancelárke, a to za “tretinkové pivko”! Dzurinda na verejnú mienku kašle a odporúča to robiť aj Prezidentskému palácu a vláde, ktorí síce slúžia ľuďom, ale v očiach Dzurindu má prednosť zahraničný partner.

Vojnový štváč, v mnohých očiach zločinec, ktorý povolil prelet USA a umožnil bombardovanie bratov v Srbsku, ignorujúc verejnú mienku, opäť ťahá Slovensko do vojny. Irak, kde mali byť jadrové zbrane, resp. chemické či biologické, považuje tento chlapík za dobré rozhodnutie a pri jeho vyjadreniach sa môžeme len domnievať, že skôr ako Slovenskú hymnu zaspieva tú Americkú.

Diskusia o dohode s USA? Na čo? Dzurinda nemá problém veriť ľuďom, ktorí ju za Slovensko “vyrokovali”! Minister obrany Jaroslav Naď je dostatočnou zábezpekou Slovenska na to, aby táto zmluva nebola do budúcnosti problémom a minister zahraničných vecí Ivan Korčok detto. Bývalý premiér, ktorý si z verejnej mienky ťažkú hlavu nerobí, ktorého vlády rozpredali čo sa dalo, pokračuje v politickom diletantizme v prospech zahraničných štátov!

Čo dohoda s USA pre Slovensko prinesie? Dzurindovi možno bedňu tretinkového piva, Naďovi splnený mokrý americký sen a Korčokovi plusový diplomatický bod od Spojených štátov! Pýtali ste sa čo z toho bude mať Slovenská republika? Americkí vojaci možno Slovákov vo voľnom čase naučia tancovať twist a v prípade útoku aktuálne neznámeho nepriateľa si zbalia caky-paky spolu s piknikovým košmi a ujdú tam, odkiaľ prišli!

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies