Názory odborníkov z oblasti medicíny na vakcínu firmy Pfitzer a vakcináciu vyvolávajú hrôzu

Dr. Roberto Petrella

Očkovanie proti vírusu, ktoré neposkytuje imunitu, ako to je v prípade tohto vírusu, je úplne absurdné. Pomyslenie na vakcínu je celosvetovým podvodom pokiaľ (7 miliárd ľudí) bude nútených dať sa očkovať, bude to skutočne kolosálny podnik.

Ako sa dá vyrobiť vakcínu proti vírusu, ktorý sa mení od rána do večera?

Dr. Carrie Madej

Skúmala som navrhovanú vakcínu proti covidu-19. Toto je moje varovanie svetu. Táto nová vakcína nie je rovnaká ako štandardná vakcína proti chrípke. Ide o niečo úplne odlišné, celkom nové a celkom experimentálne vo vzťahu k ľudstvu. Technológie, ktoré sú s touto vakcínou zavedené, môžu úplne zmeniť spôsob akým žijeme, kto sme, čo sme a to veľmi rýchlo. Najprv dostanete vakcínu – geneticky modifikovanú RNA alebo DNA, a tá sa stáva trvalou súčasťou vášho genómu.

Dr. Rashid Buttar

Fauci je zločinec. Presadzuje vakcínu, o ktorej nemáme poňatia, čo spôsobí. Oni ohlupujú spoločnosť. Začnú robiť očkovania a tí, ktorí vakcínu neprijmú, budú považovaní za disidentov.

Že vakcína je niečo, čo by som mal považovať za bezpečné pre moje telo a telo mojich detí?

To skôr budem mŕtvy než k tomu dôjde. V žiadnom prípade nikomu nedovolím, aby nám vzal naše zvrchované právo. Záleží mi na mojich deťoch. Záleží mi na mojich vnúčatách, na všetkých našich budúcich potomkoch, na budúcnosti ľudstva. A to ma znepokojuje! Je načase to tu vyčistiť. Je načase zobrať ľudí podobných Gatesovi, Faucimu a hnať ich k zodpovednosti za to, čo urobili. Preto riskujem svoj život…

A čo ma vážne štve, je to, že sú tisíce, desaťtisíce doktorov a vedcov, ktorí vedia, že toto je podvod a nič nehovoria. Buď sa boja spoločenskej ostrakizácie (vylúčenia zo spoločnosti), že budú kritizovaní alebo potupení, alebo sa boja, že prídu o licenciu. Preboha, toto mení planétu!

Každý vedec a doktor, ktorý vie, že toto je podvod, musí začať hovoriť.

Dr. Andrew Kaufman

Pokiaľ sa pozriete na celkovú úmrtnosť, uvidíte, že je tento rok rovnaká ako v predchádzajúcich rokoch.

Dr. Wolfgang Wodarg

Dobrá správa: neexistuje žiadna nebezpečná pandémia, ktorá by nás všetkých zabila. Tento rok sa z hľadiska úmrtnosti vôbec nič zvláštneho nestalo. A to, čo sme tu mali teraz, bola úplne normálna chrípková epidémia. Budú vydierať ľudí, aby mali strach a dali sa očkovať.

Dr. Med. Walter Weber

Pani Merkelová teraz dáva nemeckú populáciu k dispozícii farmaceutickému priemyslu ako laboratórne potkany. Lekári, musíte sami informovať, pretože pokiaľ to neurobíte včas, stanete sa jedným z laboratórnych potkanov, ktorí sú násilne očkovaní.

Dr. Carrie Madej

Napríklad spoločnosť Moderna je jedným z priekopníkov vakcíny proti covidu-19. V skutočnosti nikdy predtým nevyvinula očkovaciu látku určenú ľuďom. Výrobcovia vakcín tvrdia, že našu DNA, náš genóm, toto nebude meniť. To nie je pravda. Veď ani nevieme, aké môžu byť dlhodobé vedľajšie účinky. Potrebovali by sme dlhšiu dobu… možno roky. NIE týmto experimentom na ľuďoch. NIE narušeniu súkromia. NIE cenzúre.

 

Dr. Med. Walter Weber

Nové očkovanie je genetickou manipuláciou. Môže spôsobiť autoimunitné ochorenie. To môže viesť k rakovine. Budeme to vedieť až za 5-10 rokov.

Dr. Andrew Kaufman

Tieto vakcíny využívajú úplne inú technológiu než predchádzajúce vakcíny. Vnímam to ako pokus, urobiť z nás geneticky modifikované organizmy. Pokiaľ vakcínu do ľudí vložíte, v podstate zmeníte niečo na našej ľudskosti.

Prof. Dr. Sucharit Bhakdi

Považujem tieto génové vakcíny za experiment na ľuďoch, ktorý je zakázaný.  Nemôže sa stať, aby toto šialené očkovanie bolo vykonané na našich deťoch a vnúčatách. To by znamenalo koniec tejto spoločnosti. Nedopusťte to!

Dr. Wolfgang Wodarg

Táto vakcína odpovedá genetickej modifikácii ľudského genómu. Očkovaná osoba sa stane geneticky modifikovaným organizmom. Ľudia to musia vedieť. Nedávajte očkovať deti, ani seba. Je to podvod! A tieto machinácie fungujú len vtedy, keď nás pomocou informačných prostriedkov a politiky vydierajú, aby v nás vyvolali strach…

To čo sa teraz deje, hraničí s genocídou. Musíme ich postaviť pred súd za zločiny proti ľudskosti.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies