Obludárium – Igor Matovič: 1,0 mld€ straty a 4.500 mŕtvych je akceptovateľnejšie, ako návrat vlády R. Fica, alebo rozpad koalície ….

Matovič je ochotný obetovať na udržanie sa pri moci
Včera v relácií Face to Face, Igor Matovič: 1,0 mld€ straty a 4.500 mŕtvych je akceptovateľnejšie, ako návrat vlády R. Fica, alebo rozpad koalície ….
Preložené: Tento pán je ochotný obetovať 1,0 milard. € a 4.500 životov (vašich blízkych) len preto, aby sa udržal pri moci. Je toto vyhlásenie normálne? Naozaj veríte tomuto psychopatovi, že mu záleží na Vašich životoch? Očkovanie, testovanie? Táto krajina (Slovensko) nemá normálnych obyvateľov, ak po takomto vyhlásení môže naďalej zastávať úrad a nebude postavený pred zodpovednosť. Naozaj neuveriteľné !!!!!

V Rakúsku krútia hlavou nad nápadom nášho premiéra

Koľko ľudí má prísť na druhé kolo celoplošného testovania, aby bolo úspešné? Matovič určil hranicu | TVnoviny.sk
Včera si ohlásenie plošného testovania (a.k.a. „skríningu“) pánom premiérom všimli aj v rakúskych správach. V krátkych 5-minútových správach zväčša iba zhrnú fakty, nekomentujú ich, niet času. Včera urobili výnimku. Uviedli, že naše „skríningové“ plošné testovanie, ktoré je vstupenkou do práce aj po niekoľkých týždňoch, je „umstritten“ (sporné), pretože výsledok rýchlotestu vypovedá iba o stave nákazlivosti v jednom okamihu. Umožniť niekomu chodiť do práce o mnoho dní neskôr na základe starého výsledku rýchlotestu je fakt šokujúce aj pre redaktorov v rakúskom rádiu.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies