Keď dostaneš 30 tisíc eur od RTVS za to, že si kopneš do Milana Lučanského

 

Scenár napísal Tomáš Jančo

Predstavte si, že by niečo podobné za 30 tisíc natočila RTVS-ka pár dní po Kuciakovej smrti. Že by nejaký herec zadrel, že Kuciak nebol hrdina a vtedajší minister by posmešne odvetil, že „no, Palach to nebol“.

A iný herec by naňho začal hádzať špinu. Že však vlastne si za svoju smrť mohol sám, keď písal také a také veci. Si predstavte, že by takéto niečo zaznelo vo verejnoprávnej televízii! Kaviarne v Bratislave by vybuchli od zlosti a zrovnali by budovu televízie so zemou!

Ale pri Milanovi Lučanskom sa to môže – tam neplatí morálka, tam neplatí spravodlivosť, ani úcta k zosnulému. Nič – len vládna propaganda. Za peniaze koncesionárov.

A ešte aj vyplatíme 30 tisíc EUR hercom a tuná ctenému scenáristovi Tomášovi Jančovi – pozrite sa, kto to je, nech zlo neostane anonymné. To on vytvoril scenár, to on kopal do Milana Lučanského, to on šíril hnusnú štátnu propagandu. V tandeme s ministerkou Kolíkovou.

Takto to fungovať nemôže. Priatelia, toto je výzva na zrušenie relácie Pumpa a prešetrenie zmluvy, ktorú RTVS uzavrela s tvorcami tejto relácie – za takýto propagandistický hnoj vyhadzujeme verejné peniaze v najťažšej ekonomickej kríze! To sa musí prešetriť a vyvodiť zodpovednosť!

Výzva na okamžité zrušenie relácie pumpa!

Budeme sa tým ešte zaoberať v parlamente, ale v tejto chvíli je potrebné zahltiť Slovenskú televíziu výzvami na ukončenie Pumpy!

Toto je mailová adresa na generálneho riaditeľa RTVS: gr@rtv.sk

Priatelia, prosím, napíšte riaditeľovi Rezníkovi, čo si o Pumpe myslíte. Pýtajte sa ho, či je normálne, aby vyhadzoval 30 tisíc za takýto hnoj.

Napíšte mu, nech ukončí spoluprácu s Tomášom Jančom a primitívnymi hercami. Vyzvite ho, aby zastavil štátnu propagandu vo verejnoprávnom priestore.

A napíšte mu prosím, nech Pumpu stiahne z obrazu. Čím viac nás bude, tým lepšie. Musia cítiť verejný tlak. Musia vedieť, že to nie je len tak, aby kopali do hrdinov.

Už len z úcty ku generálovi Lučanskému. Zaslúži si to!

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies