Oklamaní diktátorom?

Myslím si, že dnes tomu začína chápať viac a viac ľudí

Úprimne som rád, že sa konečne prebudili novinári, média, či tvorcovia meme postov a začínajú písať a poukazovať na kauzy, nedostatky a amatérske prešľapy súčasnej koalície. Iba Aktuality.sk na čele s p. Bárdym zostali stále verné svojmu „sponzorovi”, o čom svedčí aj ich nekonečný obsah bez faktov s jediným cieľom – odvrátiť zrak.

Už ľudí nebaví počúvať dokolečka tú istú pieseň, na vine je p. Fico, p. Pellegríni, SMER-SD, či po novom národ, ktorý „serie” na opatrenia. Ľudia chceli podľa môjho názoru vidieť zmenu, tie sľuby, ktoré tak p. Matovič odvážne vykrikoval. Ktoré boli iba klamstvom na získanie politických bodov.

Namiesto toho sme svedkami Arca káuz, poradenských služieb, oligarchov ako je Pavlína Matovičová ( v zákulisí riadená, ako inak p. premiérom, ktorý o ničom nevie), avšak on bez hanby vystúpi na tlačovke a poukáže na zásahy NAKY, ako čistí našu krajinu. V prvom rade by som mu poradil, aby začať sám od seba a nesnažil sa využívať svoje postavenie k odvráteniu pozornosti od vlastných údajných podvodov.

Ak chcel tento pán dosiahnuť zmenu, mal ísť príkladom. Avšak jeho arogancia, výsmech a nemorálne správanie spojené s ignorantstvom sú len zrkadlom jeho skutočnej povahy.

Ľudia naleteli, niektorí to už vidia, iní možno uvidia, alebo aj nie. Každému podľa chuti.

Ale jediné čo sa tu dosiahlo je veľká politická párty s detinskými statusmi na sociálnej sieti a fotkami z vládneho BMW, samozrejme na majákoch. K tomu nepríčetný úsmev, botasky, cibuľový chlieb, či momentky z „dovolenky ” v Bruseli.

Realita je takáto. Sloboda slova je riešenia trestným stíhaním, alebo vymazaním príspevkov na sociálnych sieťach. Každý názor, iný ako je po vôli je označovaný za protispoločenský, či konšpiráciu. Viď. MUDr. Igor Bukovský PhD., ktorý bol údajne pre svoje názory vyhodený z RTVS a ešte aj verejne označený za hlupáka a človeka, ktorý nie je hodný svojho titulu. Avšak ste to vy p. Matovič, ktorý ani nesplnil podmienky na udelenie vysokoškolského titulu, porušili ste zákon, dopustil sa trestného činu, za ktorý, ako inak, nenesiete žiadnu zodpovednosť a celá táto kauza opäť upadla do zabudnutia. A aj Vaše vyjadrenie „svoj titul nebudem používať” je opäť iba preukázateľným klamstvom, nakoľko sa ním dodnes pýšite na stránke NRSR – zoznam poslancov / detail politika. (zdroj)

A jediným cieľom sa stalo nabádanie ľudí k udavačstvu, za účelom dosiahnuť ešte väčší strach a nedôveru medzi ľuďmi. Strašení pokutami a opatreniami, ktoré nemajú obdobu.

Skúšate koľko vydržíme, sprísňujete opatrenia a sledujete, čo je už cez čiaru. A keď sa ľudia začnú búriť, vystúpite ako hviezda jasná a oznámite uvoľnenie opatrení, samozrejme vďaka Vám. Dokonale osvedčená stratégia psychológov a poradcov.

Jednoducho, či si to priznáme alebo nie, sme v rukách diktátora.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies