Organizované infikovanie s repete

Handlér len nedávno prichytený pri podvodnom vydávaní sa za absolventa ekonomickej fakulty, dnes znovu skromne vystupuje ako amatérsky epidemiológ, špičkovo suverénne a vedecky v oblasti verejného zdravia a robí pri zachraňovaní sveta, do neho diery najväčšieho kalibru.

Suverénne nakúpi na preventívne testovanie nevhodné testy, cez pochybne spriaznenú trnavskú firmičku. Testy, ktoré majú citlivosť, keď nevedno či pozitívny výsledok je pozitívny, alebo negatívny a naopak. A to všetko Ičo ešte zaklincoval organizovaním testovania v exteriéri, napriek chladnému ročnému obdobiu s teplotami od 9 do 12 stupňov, hoci výrobca jednoznačne určuje pre vykonanie testu izbovú teplotu.

Kto môže garantovať správnosť citlivej imunochemickej reakcie tak mimo rámec určeného teplotného rozmedzia? Ičo?

Týmto Ičo maximálne znehodnotil, už aj tak pochybnú testovaciu akciu a výsledky možno hodiť iba ak rovno do Dunaja. Ale on ich vyťahuje z odpadkového koša ako z klobúka a čaruje a tlačovkami riadi štát od desiatich k piatim. Blížia sa ešte zimnejšie mesiace a nezdolný Ičo sa pripravuje testovať až pod bod mrazu. Že, „poručíme větru, dešti,…“

Nezabezpečil na testovanie ani teplomery, aby hneď na začiatku oddelil chorých, ani nedal výnimku už chorým a tým zvýšil na maximum možnosť šíriť ochorenie z chorých na zdravých a ohrozil tak hlavne rizikové skupiny. Nebolo to testovanie ale organizované infikovanie sa a to všetko aj s repete. A nezodpovední ľudia mu na to skočili. Zvlášť nebezpečné to bolo pre starých a chronicky chorých pacientov, ktorí sa taktiež dobrovoľne – nasilu tohto testovania/infikovania museli zúčastniť, hoci sú infekciou covid ohrození až 1000x viac. No čo by sa stalo keby to nebol covid ale španielska chrípka? Túto otázku položil analytik Baránek.

Bláznom vo vedení štátu sa podarilo to, čo ani komunistom, ani Mečiarovi. Vytvorili inštitucionalizovanú kastu občanov druhej kategórie.

Nech sa Ičo akokoľvek správa, v krátkom čase sa pravda ukáže a nepochybne ponesie zodpovednosť. A verejnosť stále viac vie.

Ako sa postaviť proti strachu a beznádeji, ktoré šíri Ičo namiesto riadneho riadenia štátu?

Nenechať sa takto jednoducho zastrašiť. Vymknime sa mu zo slučky. Komunikujme spolu čo najviac, spájajme sa, pomáhajme si, nebojme sa, v jednote je sila. Oprime sa vždy o svoj vlastný zdravý rozum a rozširujme komunitu prebudených. Odovzdávajme si preverené čisté informácie. Sila je v pravde, v láske, v zjednotení ľudí. V tom je skrytá moc. Nech sa jej bojí on, Ičo!

A teraz praktický doplnok, z medicínskeho pohľadu, preventívne na posilnenie imunity organizmu, odporúčam si naordinovať každý deň tri pilulky –  odvahu, húževnatosť a  statočnosť aj viac ako 3×1 denne. Okrem tejto rozhodnej psychohygieny je dôležité piť dosť tekutín a potom proti vírusovej infekcii užívať preventívne v tomto infekčnom čase najlepšie každý deň vitamíny D3 2000 m.j.(= 50ug), C 500 -1000 mg a minerál zinok 10-20 mg. Na prevenciu vzniku mikrotrombóz, čo je špecifikou dnešného ochorenia covid, je dôležitý obyčajný acylpyrín v preventívnej dávke 100 mg denne, k čomu by mali pristúpiť aspoň starší ľudia a chronickí pacienti. Voľne dostupné tabletky v lekárni sa volajú rôzne, ale všetky obsahujú to isté (Anopyrin, Stadapyrin, Vasopirin, Gerasa, Preventax, Carsaxa, Aspirin protect). No a pri teplotách v tomto období užívajme všetci tiež namiesto paracetamolu či ibuprofenu, vždy radšej acylpyrín 500 mg tbl.

Môžete celkom predísť pľúcnym komplikáciám a prekabátiť tak Iča, strašidlo, ktoré hrozí ventilátorom.

Máme nového tyrana!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies