Joe Biden, podporovateľ všetkých amerických vojen od 90 rokov až dodnes

Pripomenieme si tú v Európe počas úradovania Clintona, keď NATO bez súhlasu OSN začalo bombardovať Kosovo a Srbsko, ktorého „humanitárne bombardovanie“ si vyžiadalo tisícky životov bezbranných civilistov.
Nezaujímalo ich či bombardovali vojenské, alebo civilné budovy. Spolu so základňami a kasárňami padali domy, školy, nemocnice, verejné budovy a kultúrne strediská.

Nezabudnime ani na zbrane s ochudobneným uránom, ktoré dodnes vyvolávajú u novorodencoch rakovinu, pre ktorú Srbské úrady vytvorili špeciálnu komisiu na vyšetrovanie ich následkov.
Väčšina jeho voličov sú:

– z hnutia Black Lives Matter (cháp aktivisti, ktorí si zastávajú zločiny černochov)
– ekológovia (cháp klimatológovia, ktorí využívajú naivné deti ako Grétu Thunberg. Presadzujú klimatickú emigráciu, napríklad presídliť Afričanov pre ich príliš teplé podnebie atď. Sú za nové zelené dane, čiže zdražovanie energie, čize platiť za vzduch, ktorý dýchame. Stačí si prepočítať ceny a údržbu solárnych panelov, ktorých cena a údržba nekompenzuje spotrebovanú energiu. To isté aj ekologické veterné turbíny. Žiadna zmena v znižovaní cien. Práve naopak )

– mladí progresívci (cháp od roboty ruky preč, ktorí si myslia, že práca za počítačom, práca v štátnom sektore, alebo práca na byrokratických parazitujúcich úradoch je podstatnejšia ako manuálna práca, pretože si myslia, že z „virtuálneho“ sveta sa dá nažrať)
– radikálna ľavica (nápodobne od roboty ruky preč, pretože si myslia, že za ich posraté životy môže štát.)
– ultraliberáli (cháp „iných“ ludi, ktorí by sa chceli oženiť alebo vydať za koňa, lenže v zákone to nemajú)
– antifa (cháp extrémisti anarchisti, ktorí sa skrývajú za bojom proti fašizmu)
– médiá hlavného prídu (cháp „sorosovské“ médiá, ktoré nepripúšťajú žiadnu inú pravdu ako svoju a inú považujú za hoax)
– demokrati (cháp demokrati, ktorí iný názor považujú za zločin a ich demokracia spočíva v prepisovaní dejín, ktoré sa im nehodia)

Joe Biden, veľký kamarát Billa Gatesa, farmaceutických korporácií a vojenskej loby. Jeden z Bidenových programom je okamžitý návrat do svetovej zdravotnej organizácie WHO, z ktorej Trump odstúpil, pretože je príliš čínska.

Stačí pozorovať Čínu ako sa dnes smeje z Európskych lídrov a ich opatrení, ktorí si ničia vlastnú ekonomiku a zadlžujú do budúcna vlastných občanov pôžičkami, o ktorých nevedia ani na čo ich použijú.
Toto je naozaj len pár príkladov, ktoré si pred tým ako mu začali slovenskí lídri gratulovať mohli naštudovať, pretože takto vyzerajú ako nuly bez vlastného charakteru, ktoré sa mu potrebovali vopchať do análu.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies