Pán Lipšic, konečne už zmiznite …

Odkaz od nášho cteného premiéra Matoviča pre všetkých „múdrosráčov“:

Dajte už nášmu hrdinskému Danielovi pokoj!

No a čo, že mu dali previerku za 2 mesiace, kým normálne to trvá vyše polroka. Všetci predsa vieme, že náš Daniel je svätý a ani chodcovi na priechode by neublížil.

Drzosť bola už to, že sme od neho vôbec nejakú previerku chceli – mal dostať výnimku zo zákona! Veď ho predsa tri roky školili vo Washingtone, to akože nedôverujeme Amerike!? Výnimka pre Lipšica! All for Daniel!

Dokonca počúvam, že je zlé, že mu tú previerku pomohol vybaviť náš minister Krajniak. Som zhrozený. To je tá vďačnosť za všetko, čo pre nás Daniel urobil?!

Ako hrdinsky poslal vodné delá na ľudí, keď protestovali proti Gorile!

Ako statočne robil advokáta našej milovanej Pente a zarábal na tom ťažké prachy?

Ako poctivo chránil peniaze daňových poplatníkov a ako minister chcel nakúpiť Fabie za 82 tisíc eur?

No proste – anjel!

Prečo by mu nemohol pomôcť náš minister Krajniak? Zaslúži si to! Už to, že sa deje nejaké výberové konanie na miesto špeciálneho prokurátora je pre Daniela ponižujúce – mal to dostať rovno! Za zásluhy pre Washington! A s dvojnásobným platom!

Tvrdí tu niekto, že prokurátor má byť apolitický? Zbláznili ste sa? Veď pointa je zavrieť Fica do basy! Ako by mohol apolitický špeciálny prokurátor také niečo urobiť!

Žilinská prokurátorská mafia je nezastaviteľná

Gottwald mal svojho Urválka a my máme svojho Lipšica – tak to má byť, nemoralizujte! Ako to povedal poslanec Baránik v parlamente – prokurátor má slúžiť vláde! A vodcovi! Ein Volk, ein Reich, ein Führer!

Navyše – Krajniak predsa pomohol Danielovi z čírej lásky k blížnemu. Je to Posledný križiak a keď videl, že jeho utrápený susedko potrebuje omrvinku, aby nezomrel od hladu, tak v mene evanjelia neváhal ani chvíľu a… pomohol mu s previerkou NBÚ.

Bum. A bolo. Takto sa to robí medzi dobrými kresťanskými demokratmi.

Obaja kedysi pôsobili v politickej strane NOVA, ktorá je dnes súčasťou OĽaNO. Tak čože by si nepomohli? Všetci sme jedna veľká rodina – a pomáhame si, ako v každej dobrej mafii.

Treba predsa urobiť všetko preto, aby každému na Slovensku bolo jasné, že Lipšic je „náš človek“ – náš vládny kat.

Odpustíme mu údajné šteklivé sms-ky s vrahyňou. Však naša viera nás učí, že nezosmilníš ani raz! A náš milujúci Daniel predsa nezosmiľnil iba raz, ale podľa Dibákovej s Grendelom „ten dement“ podvádzal svoju ženu aj s nejakou inou.

Odpustíme mu aj zabitie seniora na priechode pre chodcov, však načo by Daniel dodržiaval rýchlosť. Podmienočka to spraví. Čo na tom, že pre iných žiadal tvrdú basu za to isté – on je naša washingtonská výnimka! Chránená zver! Keď si Lipšic, tak môžeš všetko!

Odpustíme mu aj podozrivé kontakty na Tódovú, obvinenia s únikov zo spisov, obhajobu Kisku, motanie sa okolo pomaly všetkých politických vrážd na Slovensku a ďalšie škandalózne politické prepojenia – hlavne, aby slúžil našej veci a kriminalizoval Smer, nič iné netreba. To je najlepšia kvalifikácia.

Ideme politicky ovládnuť prokuratúru, všetko ostatné je vedľajšie.

A že náš Danielko nie je prokurátor? Bože, nebuďte perfekcionisti. Však sme kvôli nemu zmenili zákon, tak čo?

Buďme radi, že máme aspoň advokáta, keby sme nemali Lipšica, druhá možnosť na špeciálneho prokurátora bol Pročko a to by bola väčšia fuška vysvetľovať, prečo tam strkáme telocvikára.

Prečo by nemohol byť šéf špeciálnej prokuratúry niekto, kto na prokuratúre nikdy nepracoval – veď ministerstvo školstva vedie chlapík, čo podvádzal na diplomovke.

A vytvorili sme „najčistejšiu“ vládu v dejinách Slovenska s mafiánom, čo kedysi štartoval autá Steinhübelovi.

A za majstra boja proti korupcie sa vydávam ja, Matovič, čo som na svoje daňové podvody zneužil aj matku. He-he.

Nášho Daniela proste na prokuratúru presadíme aj cez mŕtvoly. Tak ako vždy – ako poslední mafiáni.

Lipšic je náš, tak mu dajte pokoj. Sa čudujem, že tá jeho previerka vôbec trvala tak dlho – budeme musieť vyčistiť NBÚ od „smeráckej mafie“ a nabudúce nech to je do 24 hodín.

Daniel, hlboko sa Ti ospravedlňujem, že Ťa zaťažujeme takýmito zbytočnosťami ako je previerka NBÚ a ako odškodné si prosím Ťa priprav k Budajovi nejakú žiadosť o grant, pošleme Ti niekoľko stotisíc, oki?

Neboj, v parlamente spravíme šou pre verejnosť, ale Ty máš svoje miestečko isté, zvolíme Ťa a dobré bude. Pre nás.

Tvoj Igor

No dobre, dobre, Matovič nič z tohto nenapísal. Tragédiou ale je, že to mohol napísať. Pretože takto nejako to vníma priemerný svedok OĽaNO.

A úplne najhoršie je, že Lipšic ešte stále nestiahol svoju nomináciu na šéfa špeciálnej prokuratúry – ani po dnešnom škandalóznom prevalení s jeho previerkou. Ten chlap nemá kožu na tvári.

Zmiznite, vážený pán Lipšic. Už konečne – zmiznite.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies