Pán Šeliga, vráťte sa do školy 

Slovenská národná strana vyzýva poslanca Šeligu, aby nezasahoval do činnosti generálneho prokurátora Maroša Žilinku. Šeliga zabúda, že za uplynulé dva roky boli v Rusku Sulík, minister hospodárstva,  dvakrát Korčok, minister zahraničných vecí a minister financií Matovič. Ani s jedným z týchto troch ministrov sa však v Rusku žiaden vysoký štátny predstaviteľ nestretol.

Chápeme frustráciu tejto vlády.  Odmietame však, aby poslanec Národnej rady kritizoval generálneho prokurátora, ktorý je nezávislý pri svojej činnosti za návštevu štátu, ktorý navštevujú bežne zástupcovia Nemecka, Francúzska aj Spojených štátov amerických.  Je zrejmé, že táto vláda je zaslepená a zbytočne sa poklonkuje Bruselu ako aj iným západným štátom. Slovensko by malo robiť hrdú zahraničnú politiku, aby sme mali dobré vzťahy s východom aj západom.

Generálny prokurátor si má svoj program určovať sám a poslanec Národnej rady, ktorý splieta Solženicyna a dáva ho na zodpovednosť súčasnému generálnemu prokurátorovi Ruskej federácie, by sa mal vrátiť naspäť do školských hlavíc. Pán Šeliga, vráťte sa do školy, doštudujte si svoje vedomosti, pretože ináč pôsobíte ako Gréta, keď sa vyjadruje k ekologickým problémom. Vyčítať ruskému generálnemu  prokurátorovi Sacharova a gulagy je podobné, akoby niekto vyčítal súčasnému americkému štátnemu žalobcovi indiánske rezervácie

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies