Hamran dokáže tak akurát šikanovať ľudí, zatvárať zdravotníkov a zastrašovať opozíciu

Mikulec sa dnes snažil obhájiť Hamranovu políciu – a urobil to tak nemotorne, že si k svojmu statusu vycapil fotku policajného auta cudzieho štátu. To nevymyslíš, to je OĽaNO.

Odvolávanie a čistky. Políciu čakajú rozsiahle zmeny - SMEVolali mi kamaráti z polície a od smiechu sa nevedeli nadýchnuť. Ten pocit, keď minister vnútra nevie ani len to, na akých autách jazdia slovenskí policajti… Si nevidíš cez uši, Roman?

Aj priemerný feťák z Ovsišťa dobre vie, že slovenská polícia nemá také majáky, aké si capol Mikulec ako ilustrák – pán minister, nie je Vám to trápne?

Slovenskí policajti z vás musia byť dojatí, pán Mikulec, to ste ich fakt vyznamenal – nechcete tam nabudúce rovno priložiť fotku nemeckého Gestapa? Lebo však načo použiť mozog, keď to tak príšerne bolí.

Mimochodom, ten Váš Hamran dokáže tak akurát šikanovať ľudí, zatvárať zdravotníkov a zastrašovať opozíciu. Keď mohol ukázať, ako nenávidí Smer, tak tam vrieskal niečo o „chrapúnstve“.

Ale keď má pomôcť 11-ročnému dievčaťu, aby ho netýrali, tak nie je schopný pohnúť zadkom. Kde je Hamran teraz, keď má pomáhať a chrániť? To tohto tragéda obhajujete?

Hádzať ľudí o zem, lebo nemajú rúško, na to ich je. Vtedy je Hamran hrdina. Ale keď má bojovať proti brutalite mladistvých, tak to nie – ľahšie je nadávať na Roberta Fica, že?

A čo čakáte od Mikulca? Vymetá bytovky, kde bývajú mafiáni, aby tam naháňal baby a podľa Imreczeho zbiera úplatky – kde by ten mal čas zistiť, ako vyzerá ozajstné policajné auto?

Úplne najväčší fór je, že ten ich slniečkarsky žurnalista Púchovský, ktorý akože v mene polície odhaľuje hoaxy, ani len nevie svojho šéfa upozorniť, že keď píše o slovenskej polícii, nemá tam strkať fotky policajných áut z cudziny.

To je fakt taký problém nájsť fotku policajtov zo Slovenska? To títo lúzri chcú niekoho poučovať o hoaxoch? Nehanbíte sa?

S takýmito trdielkami ako Mikulec či Hamran máte len jednu istotu – že keď už fakt neexistuje spôsob, ako niečo domrviť, tuná chlapci ho určite nájdu.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies