Po podpise okupačnej zmluvy – časť 1.: Čakanie na petíciu

Chybou, ktorej sa väčšina obyvateľstva môže dopustiť je zabudnúť na tému, ktorá posledné mesiace rozdelila Slovákov na väčšinu proti zmluve s USA a menšinu, ktorá znásilnením demokracie a slobody slova túto okupačnú zmluvu pretlačila. Oponenti zmluvy od začiatku ťahali za kratší koniec, aby napokon skončili ako “agenti Kremľu”, “lúza spred parlamentu, či “okraj davu”. Zostať ticho by bolo naplnením želania tých, ktorí išli proti národu, čoho dôkazom je tvrdenie: „Rozoštvávania ľudí bolo už naozaj dosť, zmluva je už podpísaná a už by ste mohli skončiť s tou manipuláciou,” povedala Anna Zemanová zo SaS. Nie, totke Zemanovej, nie, zradcom ľudu!

Na stole je síce viac petícií, jednu propaguje aj Štefan Harabin, avšak petícia odsúdená na úspech bude, asi len jedna, a to z dielne Smeru-SD, Hlasu-SD a SNS prípadne ďalších strán, ktoré sa k zbieraniu podpisov pridajú. Zatrpknutosť a neustále brojenie aj proti opozícií, ktoré v poslednom čase robí Harabin ide proti srsti mnohým. Harabinom vymyslené ukončenie volebného obdobia vzdaním sa poslaneckých mandátov opozície je natoľko hlúpe, že je problém uveriť aj petícií, ktorú on podporuje. Podľa Harabina by úlohou opozície bolo len nenastúpiť do poslaneckých lavíc a na Slovensku by boli permanentné parlamentné voľby. V tomto právnom názore zostal sám a popiera ho aj emeritný ústavný sudca Ján Drgonec. Harabin sa, žiaľ, ešte nezmieril s tým, že ako “víťaz” prezidentských volieb nesedí vo funkcii prezidenta a zatrpknutý ide hlava-nehlava proti všetkým. Slovensko je, ale v období, keď sa opozícia proti idiotom a vazalom USA musí spájať, a to bez ohľadu na vzájomné sympatie!

BUDE REFERENDUM ÚSPEŠNÉ?

Kvórum vyše 50% účasti voličov na referende je tak neprimerané vzhľadom k tomu, že odporcom stačí referenda sa nezúčastniť, že referendum je už vopred odsúdené na neúspech. Lenže na neúspech boli vopred odsúdené aj aktivity Ľudovíta Štúra, partizánov v druhej svetovej vojne, či disidentov v čase komunizmu! Vzdali sa naši predkovia boja? Nie!

Majú za sebou mainstream, ktorý už začal produkovať rozprávky o údajnom lynči 79 poslancov, ktorí hlasovali za okupačnú dohodu. Dokonca má už niektoré “previnenia” riešiť polícia. Toto si nedovolila ani vládnuca arogancia za “komanča”, všetci vedeli, že socializmus s ľudskou tvárou skončil vďaka Vasiľovi Biľakovi! Aký je rozdiel medzi súčasnými biľakmi, ktorých nadutosť a bohorovnosť sa už nedá slušne komentovať. Kto je poslanec Juraj Krúpa, okrem toho, že je to kolík v zadku americkej ambasády? Kto sú títo vojnoví štváči, že si dovolia nálepkovať väčšinu národa, ktorý s nimi nesúhlasí a len vďaka snahe žiť v mieri ešte sedia vo funkciách a neplávajú hore Dunajom na ich vysnený Západ!

Len vyžraný Američan, ktorého geografické vedomosti sú nulové a Slovensko si mýli so Slovinskom sa môže hrať na geopolitiku a ignorovať fakt, že Slovensko síce nie je pupkom sveta, ale leží v strede Európy a teda aj zahraničná politika by mala rešpektovať tento geografický fakt. Alebo vari sme odkázaní na drahý plyn z bridlice od Spojených štátov, ak môžeme mať lacnejší z Ruska? Tu by sa aj primadona z paláca mala rozliať na kolomaž a ako údajne ekologicky mysliaca osoba pochopiť, že v prípade plynu, či ropy je aj ekologicky výhodnejšie byť s Ruskom za dobre. Západný svet nám je zasa blízky tým, že tvoríme Európsku úniu a sme súčasťou NATO, hoci možno nechce, teda spoločenstiev, ktorým sme podpisom okupácie podrazili nohy!
Dôležitým sa v prípade okupačnej zmluvy stáva historický zápis pre budúce generácie. Síce si história bude pamätať “len” niektoré mená, mali by sme byť hrdí na to, že naši prípadní potomkovia budú môcť povedať, že ich predok patril k “tým ďalším”. Nakoľko byť “tým ďalším” mám asi v krvi, veď aj meno môjho praprastarého otca nikomu nič nepovie, ale patrí k “tým ďalším”, ktorí padli v prvej svetovej vojne. Hoci referendum proti okupačnej zmluve je mainstreamom odsúdené na neúspech, tak chcem byť “tým ďalším”, ktorý proti nej “bojoval”, a preto budem pravidelne zverejňovať texty s názvom “Po podpise okupačnej zmluvy”, ktoré budú túto vojnu mocných a mimoriadne arogantných hlupákov proti vlastnému ľudu naďalej pripomínať. Nemôžem zostať ticho, aspoň do definitívneho “posledného výstrelu”!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies