Podvod Matoviča a Naďa na dôchodcoch

Ostatné svinstvo týchto pánov je asi pre väčšinu ľudí úplne zrejmé, ale zopakujem: predstavte si, že ste dôchodca (človek nad 65 rokov). Vláda vám mnohonásobne odkazuje, že nemusíte ísť na plošné testovanie. Obrovská časť dôchodcov z toho bola úplne pomýlená a naozaj to zobrali tak, že oni ísť nemusia. Lenže celé to „nemusíte ísť“ bola jedna kapitálna hlúposť. Na testovanie musel ísť každý, kto chcel po víkende chodiť normálne mimo domu.
Druhá časť dôchodcov tento vládny trik pochopila. ale povedali si, nepôjdem na testovanie, týždeň s obmedzeniami vydržím. Ak nezrušia to druhé kolo, možno sa otestovať dám, a budem mať pokoj, aj vychádzať budem môcť.

Čo ale urobila vláda?

Vláda predĺžila zákaz vychádzania ľuďom bez testu na dva týždne!!!

Medzitým zrušila testovanie na polovici Slovenska, takže títo ľudia ostanú doma zavretí dvakrát tak dlho, ako rátali. Ak si nepôjdu dať urobiť PCR test – ale jeho cena je pre mnohých dôchodcov naozaj značná, navyše, termíny sú väčšinou stále zaplnené.
Ľudí sa to nesmierne dotklo. (Áno aj ja, podobne ako mnohí z vás, som dnes absolvoval telefonát s mojimi rodičmi, ktorí boli zdesení z toho, ako s nimi vláda manipuluje a že im nedovolí dva týždne sa normálne pohybovať.) Ako bonus to vláda opäť urobila uznesením, teda pravdepodobne nezákonne.

Kvôli tejto vláde žijeme v neustálom cirkuse oznámení a zmien oznámení a právnej neistote.

Mnohí sa pýtate na to, čo ideme robiť. Znovu opakujem svoj záväzok: do konca roka spravíme sériu aktivít proti zotrvávaniu tejto vlády. Nemusíte mať obavy, ja, ak niečo sľúbim, to aj naozaj splním. Nebudem robiť žiadne bezzubé protesty, ale cielené, čoraz tvrdšie opatrenia proti tejto vláde bezprávia.
Samozrejme, okrem toho ideme bojovať právnou cestou. Musíme, lebo po výmene vlád treba stíhania aj reálne rozvinúť. Nezabudnite na moje doterajšie tri trestné oznámenia na vládu (prípad Východoslovenskej energetiky, kauza právnika Mičkoviča, a nákup testov), to je ale nič proti boju, ktorý sa rozpúta teraz.

Budú stáť pred súdom.

Policajti zasahujú v dome policajného exprezidenta Gašpara

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies