Matovič sa schoval ako potkan

Toto dnes odkázal Robert Fico trnavskému podvodníkovi a má úplnú pravdu. Stačí len trochu logiky – sledujte:

Na Matovičovom najnovšom statuse nie je zaujímavé, ako prská a nadáva. To už nikoho nezaujíma. Proste primitív.

Zaujímavé je skôr to, že napísal, že zajtra ide na test a ak bude negatívny, tak „už čaká v ringu“. Znamená to, že sa pán premiér chystá porušiť vlastné nariadenia?
Podľa Úradu verejného zdravotníctva má človek, ktorý bol v kontakte s nakazenou osobou dodržať tieto predpisy – citujem:

„Na 5. až 10. deň karantény sa musíte podrobiť RT-PCR testu… aj v prípade, že ste boli v priebehu karantény testovaný s negatívnym výsledkom, 10-dňovú karanténu musíte dokončiť.“

Toto je tam čierne na bielom. A ja skromne predpokladám, že premiér Matovič, ktorý tu od rána do večera znásilňuje, pokutuje a trestá občanov Slovenskej republiky, dodržuje svoje vlastné príkazy.
Na test teda môže ísť najskôr o 5 dní od kontaktu s pozitívnym. Čiže zajtra má PCR test, a teda jeho kontakt sa odohral pred piatimi dňami. Logicky – ak by to bolo skôr, na test už by išiel dnes. A ak by to bolo neskôr, tak by na test mohol ísť až v sobotu či ešte neskôr.

Aký že to bol deň pred piatimi dňami od zajtra? Žeby nedeľa? Nebol to náhodou ten deň, kedy tu behal ako púťová atrakcia po Slovensku počas svojho celoplošného testovania, robil si PR fotečky a hrajuškal sa s medikmi v skafandroch?

Ja len, že ak áno, tak premiér Matovič sa nakazil počas vlastného testovania. A je potom tým najlepším potvrdením toho, ako jeho vlastné celoplošné testovanie nakazilo iných ľudí. On je dôkaz svojho vlastného zlyhania. Šach-mat.

Varovali sme, že počas testovania sa ľudia môžu nakaziť a preto je to nebezpečný projekt. A vyzerá to tak, že sa nakazil priamo Matovič. Tomu sa hovorí karma.

Toto dokáže napísať len sám život: dôkazom, že Matovič ohrozil verejné zdravie, je sám Matovič. Ja len, že ak sa fakt potvrdí, že bol nakazený pred 5 dňami počas testovania, tak ide na neho trestné oznámenie za zločin verejného ohrozenia.

Iná možnosť je, že mal kontakt s nakazeným nie pred 5 dňami, ale pred menším počtom dní. V tom prípade je zajtrajší PCR test porušením pravidiel, ktoré sám vydal a mal by byť za to potrestaný tak, ako každý iný občan. A za výsmech ľudom by mal odstúpiť z funkcie. Ďalší šach-mat.

Mimochodom, do pasce sa dostal ešte v jednej veci. Jeho vyjadrenie v statuse, že po zajtrajšom teste sa môže vrátiť do ringu, popiera jeho vlastný predpis, že musíte zotrvať v 10-dňovej karanténe bez ohľadu na to, či je výsledok testu negatívny.

Neviem teda, do akého ringu sa chce Matovič vracať, ale jediný ring, ktorý si môže dopriať, je ten s Pavlínkou v obývačke. A dúfame, že mu pani manželka jednu poriadne napáli za to, ako ubližuje Slovensku a strápňuje vlastnú rodinu.

Všetky ostatné „ringy“ mimo jeho haciendy sú porušením pokynov a hrozí mu trest. Nehovoriac o tom, že je dosť bizarné, ak premiér vyzýva ľudí, aby dodržiavali pravidlá a svojimi statusmi sa im takto sám vysmieva. Takto sa nespráva premiér, takto sa správa jeden taký nepekný hlodavec, spomínal ho dnes Robert Fico.

Ak máte pocit, že sme na pána premiéra príliš tvrdí, nech sa páči, prečítajte si, čo o ňom píše jeho vlastná sestra Zuzana – citujem:
„Myslela som, že vyhrážky, nátlak a vydieranie sú praktiky, ktoré používa len mafia.“

Takto komentovala Matovičova sestra celoplošné testovanie a jeho „dobrovoľnosť“. A ako inde dodala: „Banda vydieračská berie 5000 EUR, vozí si v štátnych limuzínach kur*y za naše dane a vraj „prázdna špajza“ a zákaz vychádzania!“ Klobúk dole. Vystihla to perfektne! Tlieskam!

Vlastná Matovičova sestra potvrdzuje, že Matovič je vydierač a že sa správa ako mafián. Papalášsky mafián. Čo chcete viac? Kto už môže lepšie poznať Matoviča ako jeho vlastná rodina? Aj tá vie, čo je to za monštrum.

Pán Matovič, aký to je pocit, keď sa za vás už hanbí aj vlastná sestra?

A môžete prosím v najbližšom nenávistnom statuse vysvetliť, ako ste to mysleli s tým vašim zajtrajším odchodom z karantény? A ako to bolo s tým vašim nakazením?

Lebo vyzerá to tak, že sa zamotávate do vlastných lží, vysmievate sa obyčajným ľuďom a porušujete vlastné predpisy.

Ale ešte vždy to môžete dať na Prymulu a odstúpiť. Hm?

 

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies