Polícia prešetruje, kto vyniesol utajený spis SIS..

Táto situácia mi veľmi pripomína tú, ktorá sa týkala zverejnenia lekárskej správy gen. Lučanského. Oba tieto dokumenty vrhali novú pravdu o skutočnostiach, ktoré nemajú byť odhalené verejnosti a mohli by mať existenčný dopad na súčasnú koalíciu.

Prečo tak intenzívne hľadajú vinníka? Chcú nájsť obeť, ktorú by na výstrahu potrestali? Ja by som tieto osoby vyznamenal za to, že vďaka ním sa dozvedáme o špinavostiach odohrávajúcich sa za našimi chrbtami.

My, ľudia, sme štát! Nie tá partička vyvolených, ktorých si len v domnienke menšieho zla zvolil oklamaný a unavený národ. Konanie polície je pre mňa dôkazom toho, koho záujmy v skutočnosti hája títo “predstavitelia” ľudu. Utajovať pravdu, ohýbať spravodlivosť, a to aj v prípade, ak by mali byť zneužité spravodajské zložky, právomoci verejného činiteľa a tiež účeloví, vyškolení a univerzálni svedkovia, sa stalo dnes bežnou praxou.

Na to, aby sa nám skutočne podarilo čosi zmeniť, musíme sa zbaviť tejto OĽANO pliagy, ktorá nám tu vyše roka vládne a šafári s peniazmi daňových poplatníkov.

Rozuzlenie Markizáckych zmeniek príde z archívov SIS

Škoda, že mnohých dnes zaujíma viac téma dovoleniek ako ich vlastná budúcnosť. Čas, kedy máme možnosť vyjadriť svoju nespokojnosť mnohí vymenia za kávu na terase s pocitom akejsi slobody a o pol roka budú opäť nadávať, ako je zle a nevieme sa brániť.

Preto tvrdím, ako vždy, zmena sa začína od nás a v jednote je sila. Ak si to neuvedomíme, nič nezmeníme a zas iba zostanú Slovákom oči pre plač, či nadávanie spoza obrazoviek.

zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/590101-sis-si-za-svojou-spravou-stoji-policia-patra-kto-ju-vyniesol/

https://domov.sme.sk/c/22674346/unikom-spravy-sis-sa-zaobera-bratislavska-policia.html

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies